Londýn se zastávkou v Oxfordu a Stonehenge  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 579 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 999 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

Máte rádi tajemství a záhady? Vydejte se do starodávného Stonehenge, které stále nedá nejednomu badateli svou záhadností spát. Uvidíte i nejstarší anglické univerzitní město Oxford a samozřejmě se projdete i ulicemi Londýna. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Calais, Londýn

 • Přijedete do francouzského přístavu Calais, odkud se poplavíte ranním trajektem přes kanál La Manche a přejedete do Londýna. Zamíříte do části Westminster, kde se svezete a pokocháte výhledy na město z výšky kola London Eye.
 • Spatříte Budovu Parlamentu se známým zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde sídlí ministerský předseda.
 • Uvidíte i královský Buckinghamský palác, projdete se stezkami St. James Parku, dále Leicester square a Picadilly Circus.
 • Putování po Londýně završíte u Hyde Parku, kde budete mít dostatek času na nákupy na Oxford Street nebo návštěvu Muzea voskových figurín Madame Tussauds.
 • Následně přejedete na hotel.

3. den - Stonehenge, Oxford

 • Zamíříte k slavnému komplexu menhirů tajemného Stonehenge. Pocítíte na vlastní kůži mýtickou atmosféru vyzařující z kamenů, které neustále lákají badatele z celého světa. Stonehenge je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.
 • Až se pokocháte duchem dávných věků, přesunete se do Oxfordu, nejstaršího anglického univerzitního města. Podle času a dostupnosti navštívíte Christ Church College. Zdejší slavná jídelna inspirovala tu filmovou ze snímku o čaroději Harry Potterovi. Následně absolvujete také prohlídku oxfordských kolejí.
 • V univerzitním městečku jsou k vidění i další významné památky, jako například Carfax Tower, Radcliffe Camera nebo Most vzdechů (Bridge of Sights). V Oxfordu si dopřejete rovněž osobní volno k nákupům nebo procházkám kolem místních kolejí.
 • Poté zamíříte na hotel.

4. den - Londýn

 • Vydáte se prozkoumávat krásy Londýna. Uvidíte pevnost Tower, která je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Spatříte tady tzv. “Beefeatry”, strážce pevnosti, a budete mít příležitost navštívit i muzeum zbraní. 
 • Co nesmíte opomenout vidět, je symbol Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Dále pěší prohlídkou zamíříte k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, ve kterém část života působil i Shakespeare. Dojdete ke katedrále sv. Pavla přes Covent Garden a výlet zakončíte na Trafalgar Square.
 • Zbytek dne prožijete odpočinkově. Projedete se lodí po Temži z Westminsteru až ke Greenwichi, kde se nachází observatoř, kterou prochází slavný nultý poledník. Uvidíte loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea a The Old Royal Naval College.
 • Odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

 • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 £ /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

Anglie
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-36
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-34
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-37
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-35
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-38
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-32
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-41
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-39
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-40
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-44
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-33
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-42
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-43
londyn-se-zastavkou-v-oxfordu-a-stonehenge-foto-45
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...