To nejlepší z Londýna ve 4 dnech 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
4 799 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Zažijete jízdu na Londýnském oku s krásnými výhledy na celý Londýn a projdete se kolem slavného komplexu menhirů Stonehenge. Dále navštívíte nejstarší anglické univerzitní město Oxford a podíváte se do slavné jídelny v Christ Church College, která inspirovala jídelnu známou z filmů o čaroději Harry Potterovi.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Londýn - Greenwich, část City

S východem sluníčka přijedete do francouzského přístavu Calais, odkud vás čeká plavba ranním trajektem přes kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříte k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Dále uvidíte loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Po procházce se lodí přesunete do části City k London Bridge, kde zahájíte prohlídku u Southwarské katedrály, projdete kolem Divadla Globe, Taten Modern a přes Milenium Bridge dojdete ke katedrále sv. Pavla, kde bude vyhrazen prostor k prohlídce.

Následně zamíříte směrem ke staleté pevnosti Tower a je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Během cesty se zastavíte u monumentu. Po prohlídce Toweru zamíříte k Tower Bridge a k zakotvému i známému křižníku HMS Belfast. Poté přesun metrem k autobusu. Večer vás čeká přejezd na hotel.

3. den - Londýn - Westminster

Po snídaní v hotelu se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna. Začnete v části Westminster. Tady budete mít prostor na jízdu po kole London Eye, ze kterého se můžete kochat nádhernými výhledy na město. Dále spatříte Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomeňte prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác.

Dále se zastavíte na slavných náměstích Trafalgar square, Leicester square (prostor na oběd v části Soho nebo čínské čtvrti) a Picadilly Circus. Prohlídku zakončíte návštěvou muzea voskových figurín Madame Tussaud´s a nákupy na Oxford Street. Přesun metrem zpět k autobusu. Večer zamíříte zpátky domů do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 £ /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...