Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
4 799 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Toužíte se ocitnout na nultém poledníku, projet se dvoupodlažním červeným autobusem nebo se podívat do proslulých filmových ateliérů? Pojeďte s námi poznávat královskou Anglii.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Londýn - Greenwich, Tower of London a Harry Potter

Ráno přijedete do francouzského přístavu Calais, odkud vás bude čekat plavba ranním trajektem přes kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříte ke Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Dále uvidíte loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Poté vás bude čekat návštěva ateliérů Harry Pottera. Na prohlídku bude dostatek volného času. 

V odpoledních hodinách se vrátíte zpět do Londýna, do části City, ke staré pevnosti Tower, která je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Společně budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Poté přesun metrem k autobusu. Večer přejezd na hotel.

3. den - Londýn - Westminster

Po snídaní v hotelu se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna. Začnete v části Westminster. Tady se svezete na London Eye a pokocháte se výhledy na město. Dále spatříte Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomeňte prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác.

Dále se zastavíte na slavných náměstích Trafalgar square, Leicester square (prostor na oběd v části Soho nebo čínské čtvrti) nebo Picadilly Circus. Prohlídku zakončíte návštěvou muzea voskových figurín Madame Tussaud´s a nákupy na Oxford Street. Přesun metrem zpět k autobusu. Večer zamíříte zpátky domů do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 £ /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...