Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
7 079 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
5 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
5 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Navštivte největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů Windsor, propadněte se do světa čar a kouzel ve filmových ateliérech, kde se natáčel Harry Potter a samozřejmě poznejte krásy úžasného Londýna.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den - Calais, Londýn

 • Přijedete do přístavu Calais a čeká vás plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. V hlavním městě zamíříte do části Westminster. Tady budete mít prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříte budovu Parlamentu se zvonem Big Ben. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Nevynecháte ani St. James Park a královský Buckinghamský palác.
 • Budete pokračovat na Leicester square, k náměstí Piccadilly Circus a k Hyde Parku, kde si dáte rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street nebo navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds.
 • Nakonec pojedete na hotel.

3. den - Windsor, ateliéry Harryho Pottera

 • Vydáte na zámek Windsor, který je největším obydleným zámkem na světě a bývalým sídlem anglických králů. Poté se přesunete k ateliérům Harryho Pottera, kde budete moci nasávat kouzelnou atmosféru Bradavic.
 • Následuje odjezd na hotel.

4. den - Londýn - Tower, Greenwich

 • Čtvrtý den se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna. Procházku začnete u staleté pevnosti Tower, která je místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní a určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast.
 • Budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdete ke Katedrále sv. Pavla, druhé největší katedrále na světě. Po svých se projedete až ke Covent Garden, který je známý jako obchodní a zábavní centrum. Výlet zakončíte na Trafalgar Square.
 • Čeká vás také výlet lodí po Temži z části Westminster až ke Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Uvidíte plachetnici Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea.
 • Času budete mít dostatek až do večera, kdy zamíříte zpátky do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

 • Návrat do ČR.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 £ /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...