Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 579 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Prohlédnete si největší obydlený zámek na světě a zároveň bývalé sídlo anglických králů Windsor, ocitnete se v krásném parku Greenwich s observatoří, kterou prochází nultý poledník a podíváte se do proslulých filmových ateliérů, kde se natáčel Harry Potter.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den - Calais, Londýn

Ráno přijedete do přístavu Calais a čeká vás plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. V hlavním městě zamíříte do části Westminster. Tady budete mít prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříte Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda.

Nezapomeňte ani na St. James Park a královský Buckinghamský palác. Tím ale dnešní prohlídka Londýna nekončí. Dále budete pokračovat na Leicester square a k Picadilly Circus. Den zakončíte u Hyde Parku, kde si dáte rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street nebo případně navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Večer vás čeká přejezd na hotel.

3. den - Windsor, ateliéry

Po snídani odjezd se vydáte na zámek Windsor, který je největším obydleným zámkem na světě a bývalým sídlem anglických králů.V odpoledních hodinách se přesunete k ateliérům Harryho Pottera, kde budete mít dostatek času na prohlídku. Večer odjezd na hotel.

4. den - Londýn - Tower, Greenwich

Po snídaní se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je málo. Procházku začnete u staleté pevnosti Toweru, která je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní a určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast.

Dále budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdete ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedete až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar Square.

Odpoledne nasednete na loď a projedete se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Uvidíte také loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Času budete mít dostatek až do večera, kdy zamíříte zpátky do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 £ /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...