Londýn s návštěvou Leeds Castle, útesů Seven Sisters a Brightonu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
274,6 €/osobu
Dvoulůžkový pokoj
219,0 €/osobu
Třílůžkový pokoj
219,0 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Uvidíte významné londýnské památky, absolvujete prohlídku středověkého vodního hradu, podíváte se do krásného parku s observatoří, kterým prochází nultý poledník a budete mít možnost se svézt typickým dvoupodlažním červeným autobusem.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den - Calais, Londýn

Ráno přijedete do přístavu Calais a čeká vás plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. V hlavním městě zamíříte do části Westminster. Tady budete mít prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříte Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdete po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda.

Nezapomeňte ani na St. James Park a královský Buckinghamský palác. Tím ale dnešní prohlídka Londýna nekončí. Dále budete pokračovat na Leicester square a k Picadilly Circus. Den zakončíte u Hyde Parku, kde si dáte rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street nebo případně navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Večer vás čeká přejezd na hotel.

3. den - Kent, Seven Sisters, hrad Leeds, Brighton

Po snídani odjedete do anglického Kentu, kde vás čeká hrad Leeds, kde absolvujete prohlídku tohoto středověkého vodního hradu. Odpoledne proběhne krátká zastávka u bělostných útesů Seven Sisters, odkud budete pokračovat do města Brighton. Čeká vás krátká prohlídka s průvodcem. Poté budete mít individuální volno k návštěvě muzea hraček a modelů, akvárií Sea Life, případně k posezení v některém z typických britských pubů. Ve večerních hodinách návrat na hotel.

4. den - Londýn

Po snídaní se opět vydáte prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je málo. Procházku začnete u staleté pevnosti Toweru, která je aktuálně místem, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit můžete i muzeum zbraní a určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast.

Dále budete pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě minete divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdete ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedete až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar Square.

Odpoledne nasednete na loď a projedete se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Uvidíte také loď Cutty Sark nebo se vydáte do Námořního muzea. Času budete mít dostatek až do večera, kdy zamíříte zpátky do ČR.

5. den - Návrat do ČR:

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 £ /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...