Podzimní barvy Slovinska a okolí Triglavu a Bledu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 049 Kč
5 142 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 499 Kč
3 824 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 499 Kč
3 824 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Malá země v sobě skrývá velké atraktivity. Čeká vás krásná příroda kolem jezera Bled, relaxace ve vlnách moře u pobřeží Portorož, jeskyně Postojna s krásnou výzdobou a procházka národním parkem Triglav.

 

Program zájezdu

1. den - Ptuje, Lublaň

Z ČR budete odjíždět v ranních hodinách po půlnoci, abyste hned první den zájezdu mohli obdivovat krásy Slovinska. Dopoledne přijedete do nejstaršího slovinského města Ptuje. Jedná se o architektonický klenot na břehu řeky Drávy, který je zcela obklopen vinicemi. Budete mít možnost navštívit místní termální lázně, kde najdete vnitřní i venkovní bazény. Určitě budete mít dostatek času na krátkou procházku městem.

Poté přejedete do hlavního města Slovinska Lublaně, kde s průvodcem strávíte zbytek odpoledne. Během komentované procházky budete mít individuální volno na vlastní průzkum města a nákup suvenýrů. Večer přejezd na hotel.

2. den - Triglavský NP, Bled

Po snídani pojedete do Triglavského národního parku, kde pěšky půjdete k Savickému vodopádu. Dále budete pokračovat stezkou v úchvatné soutěsce Vintgar. Místy se přechází po mostech nad peřejemi řeky Radovné

Dostanete se až do městečka Bled, kde budete moci navštívit Bledský hrad. Před osobním volnem v tomto lázeňském městě s promenádou proběhne krátká komentovaná procházka s průvodcem. Večer se vrátíte na hotel.

3. den - Postojna, Predjamský hrad, Portonož, Piran

Po snídani se pojedete podívat na jeskyni Postojna s krátkou fotopauzou u Predjamského hradu. Pro milovníky mořských radovánek máme dobrou zprávu - do odpoledního programu je zařazena návštěva slovinského pobřeží Portonož, kde bude prostor na koupání. Před večerním odjezdem zpátky do ČR ještě zamíříte na procházku do města Pirana - kouzelného městečka s architekturou připomínající italské Benátky.

4. den - Návrat do ČR

  • Návrat do ČR v ranních/dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...