Slovinsko plné relaxu, koupání a výletů  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
7 569 Kč
6 434 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
5 499 Kč
4 674 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
5 499 Kč
4 674 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Podíváte se do jednoho z největších jeskynních komplexů na světě, nahlédnete do dávné historie slovinských měst a projdete se Národním parkem Triglav k úchvatné soutěsce Vintgar. 

Program zájezdu

1. den - Lublaň, Portorož

V nočních hodinách odjezd z ČR. V ranních hodinách přijedete do hlavního města Slovinska Lublaně, kde s průvodcem strávíte čas do odpoledne. Během komentované procházky bude i individuální volno na vlastní průzkum města a nákup suvenýrů. V odpoledních hodinách se přesunete k moři do Portorože, kde se ubytujete a večer budete mít volný program, který můžete využít například k procházce po pláži nebo městečku.

2. den - jeskyně Postojna, Piran

Po snídani vás bude čekat exkurze do jeskyně Postojna . Po obědě se vydáte zpět na ubytování, budete mít volný program ke koupání. Večer vás čeká návštěva města Piran, kde budete mít prostor k večeři a můžete se těšit na komentovanou prohlídku města s průvodcem. Večer návrat na hotel.

3. den - Koper

Po snídani odjezd do města Koper, kde společně s průvodcem uvidíte poslední dochovanou bránu Muda, Prétorský palác, kostel Nanebevzetí Panny Marie a románskou rotundu sv. Jana Křtitele. Nebude chybět prostor pro osobní volno a na oběd. Po obědě se vrátíte zpět na ubytování, kde budete mít prostor pro volný program a ke koupání.

4. den - NP Triglav, Bled

Po snídani odjezd do Triglavského národního parku, kde pěšky půjdete k Savickému vodopádu. Dále budete pokračovat stezkou v úchvatné soutěsce Vintgar. Místy se přechází po mostech nad peřejemi řeky Radovné. Dostanete se až do městečka Bled, kde můžete navštívit Bledský hrad. Před osobním volnem v tomto lázeňském městě s promenádou proběhne krátká komentovaná procházka s průvodcem. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V ranních hodinách příjezd zpět do ČR.

Cena obsahuje

doprava autobusem
3x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
3x kontinentální snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...