Do Amsterdamu, Zaanse Schans a Delft za sýrem a památkami 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 779 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 399 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 399 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Jestliže jste zvědaví, jak se vyrábí pravý holandský sýr, tradiční dřeváky nebo pivo Heineken, vyrazte s námi na exkurzi! Proplujte Amsterdamem po místních kanálech nebo se projděte skanzenem plným větrných mlýnů.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • V odpoledních hodinách odjezd z ČR, noční transfer přes Německo do Holandska.

2. den - I. část Amsterdamu

  • V ranních hodinách přijedete do Amsterdamu, kde vás čeká pěší prohlídka města s průvodcem. Při ní uvidíte například ulici Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulici Rokin nebo květinový trh, na kterém se prodávají cibulky nejrůznějších druhů tulipánů, amarylisů, narcisů a mnoha jiných květin. V odpoledních hodinách si odpočinete při plavbě na lodičkách po místních kanálech zvaných „grachty“. Navečer si prohlédnete Čtvrť červených luceren s kostelem Oude Kerk. Poté budete mít individuální volno.
  • Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den - Volendam, Delft, Madurodam a Zaanse Schans

  • Po snídani se vydáte do tradiční přímořské rybářské vesničky Volendam, kde se podíváte na ukázku produkce holandských sýrů a tradiční výrobu dřeváků. Poté se autobusem přesunete do skanzenu Zaanse Schans, ve kterém se nachází zachovalé domy ze 17. století a několik typických holandských větrných mlýnů. Nechybí ani ukázka dalších tradičních řemesel. Kolem poledne vás čeká návštěva miniaturního Madurodama - historického jádra města Delft, které je vyhlášené modrou keramikou, tzv. fajáns.
  • Večer návrat na hotel.

4. den - II. část Amsterdamu

  • Ráno pojedete do Amsterdamu, kde začnete prohlídku náměstím Museumplein se slavným nápisem "I Amsterdam". Následuje exkurze do pivovaru Heineken. Poté budete mít volnější program. Využiít ho můžete k posezení v místních kavárnách nebo nákupům suvenýrů. Podle zájmu můžete individuálně navštívit amsterdamská muzea Vondelpark, Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum (slavná Rembrandtova Noční hlídka) nebo Dům Anny Frankové.
  • Večer návrat do ČR.

Do domu Anny Frankové vám doporučujeme rezervaci vstupenek předem na odpolední hodiny.

5. den - Příjezd do ČR

  • Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x bufetová snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...