Do Amsterdamu, Zaanse Schans a Delft za sýrem a památkami 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 779 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 399 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 399 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Jestliže jste zvědaví, jak se vyrábí pravý holandský sýr, tradiční dřeváky nebo pivo Heineken, objevte s námi místní metody, projděte se Amsterodamem nebo skanzenem plným větrných mlýnů a čeká vás projížďka po místních kanálech "grachtech".

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR, noční transfer přes Německo do Holandska.

2. den - I. část Amsterdamu

V ranních hodinách přijedete do Amsterdamu, kde vás čeká pěší prohlídka města s průvodcem. Při ní uvidíte například ulici Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulici Rokin nebo květinový trh. V odpoledních hodinách si odpočinete při plavbě na lodičkách po místních kanálech zvaných „grachty“. Navečer si prohlédnete Čtvrť červených luceren s kostelem Oude Kerk. Poté budete mít individuální volno. Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den - Volendam, Delft, Madurodam a Zaanse Schans

Po snídani přejedete do tradiční přímořské rybářské vesničky Volendam, kde se podíváte se na ukázku produkce holandských sýrů a tradiční výrobu dřeváků. Poté se autobusem přesunete do skanzenu Zaanse Schans. V tomto skanzenu se nachází zachovalé domy ze 17. století a několik větrných mlýnů. Nechybí ani ukázka dalších holandských řemesel. Kolem poledne vás čeká návštěva miniaturního Madurodama - historického jádra města Delft, které je vyhlášené modrou keramikou, tzv. fajáns. Večer návrat na hotel.

4. den - II. část Amsterdamu

Po snídani pojedete do Amsterdamu, kde začnete prohlídku náměstí Museumplein se slavným nápisem "I amsterdam". Následuje exkurze do pivovaru Heineken. Poté budete mít volnější program. Využijete ho například k posezení v místních kavárnách nebo nákupům suvenýrů. Podle zájmu můžete individuálně navštívit amsterdamská muzea Vondelpark, Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum (slavná Rembrandtova Noční hlídka) nebo Dům Anny Frankové. Večer se sbalíte a zamíříte zpátky do ČR.

Do domu Anny Frankové vám doporučujeme rezervaci vstupenek předem na odpolední hodiny.

5. den - Příjezd do ČR

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně formou bufetu
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 5 € /os./noc
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...