Amsterdam a největší kvetoucí park v Evropě Keukenhof 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Zájezd do Amsterdamu s návštěvou Keukenhofu
1 799 Kč/osobu
Autobus
bez stravy
Sedadlo

Projdete se parkem Keukenhof, který skrývá přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů a navštívíte hlavní město Amsterdam, který je plný významných památek. Uvidíte náměstí Dam s Královským palácem, květinový trh, Říšské muzeum a projedete se na lodích po vodních kanálech.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.

2. den - Keukenhof, Amsterdam

V ranních hodinách přijedete do Keukenhofu, kde bude asi 4 hodinová prohlídka největšího rozkvetlého parku v Evropě. Můžete si prohlédnout přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na volné ploše v parku s rozlohou 32 hektarů. Kromě tulipánů jsou tu samozřejmě i další rozkvetlé zahrady s rostlinami - na volné ploše i v pavilonech.

Poté přejedete do Amsterdamu na cca 9 hodinovou prohlídku. Navštívíte historického centrum, kde uvidíte například náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Nevynecháme ani prohlídku chrámu Westerkirche, návštěvu květinového trhu či  Říšského muzea s přilehlým parkem „I amsterdam“. Tady doporučujeme posedět u kávy na náměstí Rembrandta a omrknout zdejší bleší trh. Ve večerních hodinách bude projížďka na lodích po kanálech a samozřejmě návštěva slavné Čtvrti červených luceren. Večer odjezd zpátky do ČR.

3. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...