Brusel, Amsterdam, Zaanse Schans a park Keukenhof 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 479 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Projedete se lodí po vodních kanálech, ochutnáte místní sýrové a rybí speciality, nahlédnete do dávného života Holanďanů, projdete si historické jádro Bruselu a Alkmaaru a navštívíte největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který ukrývá přes 4 miliony barevných tulipánů.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd v odpoledních hodinách s nočním tranzitem přes Německo.

2. den - Belgie - Brusel

V ranních hodinách přijedete do hlavního města Belgie Bruselu, kde bude následovat prohlídka. Podíváte se především do katedrály svatého Michaela a svatého Guduly. Projdete se po náměstí Grande Place s měšťanskými domy ze 17. století, které je považováno za jedno z nejpůvabnějších náměstí v Evropě. Nejen díky tomu je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Určitě se projdete i starým městem k nejznámější bruselské sošce Manneken Pis (česky známé jako Čůrající chlapeček), jehož osm set oblečků je uloženo v městském muzeu. Odpoledne bude individuální volno, které můžete věnovat například prohlídce Královského muzea výtvarných umění. Ve večerních hodinách přejezd na hotel.

3. den - Nizozemsko - Alkmaar, Volendam, Keukenhof

Po snídani odjezd do romantického nizozemského města Alkmaar s nádhernou budovou městské Váhy. Vzhledem k tomu, že termín tohoto zájezdu byl kvůli státnímu svátku posunutý o jeden den, sýrové trhy nebude možné navštívit, protože se konají vždy pouze v pátek. Jako náhradu jsme pro vás připravili návštěvu bývalé rybářské vesničky Volendam se starobylým centrem a mnoha malými rybářskými domky. Dále následuje přesun do Keukenhofu, což je největší květinový park v Evropě s překrásnou zahradou. Park má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů i řady klidných míst s výhledem na fontány. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin.

 

4. den - Zaanse Schans, Amsterdam

Po snídani příjedete do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Dále následuje přesun autobusem do hlavního města Amsterdamu, kde uvidíte například historické centrum kolem náměstí Dam, Královského paláce a Nieuwe Kerk. Projedete se lodí po grachtech, což je název pro jejich kanály. Ve volném čase můžete navštívit Říšské muzeum nebo muzeum Van Gogha či vyhlášený květinový trh. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 5 € /os./noc
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...