Amsterdam a okolí - Keukenhof, Volendam, Zaanse Schans a Delft 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
8 569 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
6 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
6 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

V Amsterdamu navštívíte květinový trh, významné památky a projedete se lodí po vodních kanálech, ve skanzenu Zaanse Schans poznáte tradiční život v dřívějším Holandsku a procházkou voňavým květinovým parkem Keukenhof načerpáte energii. V celém Nizozemsku budete obklopeni chutnými sýry, větrnými mlýny a rozkvetlými květinami.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR s tranzitem přes Německo.

2. den - Amsterdam

Po snídani odjezd do Alkmaaru - historického města s grachty. Poté příjezd do Amsterdamu, kde následuje pěší prohlídka města s průvodcem - ulice Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulice Rokin a květinový trh. Navečer si můžete individuálně prohlédnout Čtvrt červených luceren s kostelem Oude kerk. Nevynecháme ani plavbu na lodičkách po místních kanálech „grachtech“. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den - Zaanse Schans, Den Haag a Delft

Po snídani příjezd do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Poté následuje návštěva bývalé rybářské vesničky Volendam se starobylým centrem a mnoha malými rybářskými domky. Odpoledne bude zastávka v Scheveningenu, nejvýznamnějším lázeňském letovisku v Holandsku v městě Den Haag s vyhlídkou na severní moře. Cestou na hotel navštívíte město Delft, někdejší sídlo holandských hrabat, které je proslavené známou delfskou keramikou „fajáns“. Večer návrat na hotel.

4. den - Keukenhof

Po snídani odjezd do Keukenhofu, což je největší květinový park v Evropě s překrásnou zahradou. Park má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů i řady klidných míst s výhledem na fontány. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin. Večer odjezd na hotel.

5. den - Muzejní den v Amsterdamu

Po snídani budeme pokračovat v prohlídce Amsterdamu. Návštěva náměstí Museumplein (zde je známý nápis I am Amsterdam) a exkurze do pivovaru Heineken. Následuje volný program – posezení v kavárnách a volno k nákupům. Podle zájmu můžete navštívit Vondelpark nebo muzea: Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum či Muzeum Anny Frankové (doporučujeme vám rezervaci vstupenek předem online na odpolední hodiny). Večer odjezd do ČR.

6. den - Příjezd do ČR

Návrat do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
3x ubytování v hotelu***
3x snídaně
Služby průvodce
Zákonné pojištění proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 5 €/os./noc
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...