Nizozemsko s koupáním a návštěvou Amsterdamu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 879 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Zkombinujte poznávání s relaxací u moře. Ochutnejte vyhlášené sýry ve městě Gouda, navštivte přístav v Rotterdamu, kochejte se větrnými mlýny a plavte se proslulými Amsterdamskými kanály. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den - Delft

  • Ráno příjezd do města Delft, kde následuje krátká prohlídka s průvodcem. Uvidíte například gotický kostel Nieuwe Kerk, kde jsou tradičně pohřbíváni všichni členové královského rodu Oranje-Nassau. Vilém Mlčenlivý byl v Delftu v roce 1584 zavražděn. Tomuto muži je věnovaná expozice v místě jeho vraždy. Delft se proslavil i svou porcelánkou, která vypilovala italskou majoliku a oslnila svět "Delftským modrým” (technika fajáns).
  • Až se na vše vynadíváte, přesunete se do města Zandvoort - letoviska na písečných dunách, kde budete mít dostatek času na prohlídku města a relaxaci u moře.
  • Odjezd na ubytování.

3. den - Rotterdam a Haarlem

  • Po snídani odjezd do města Gouda, které je známé výrobou sýrů a dochovaným historickým centrem s tržištěm. Známé sýrové trhy se konají v letních měsících a zachovaly si tradiční rysy. Během prohlídky uvidíte gotickou radnici Stadhuis a kostel St. Janskerk. Další zastávka bude ve známém městě Rotterdam - Europoort, největším přístavu Evropy a největším kontejnerovém přístavu na světě. Uvidíte také vyhlídkovou věž Euromast, která je symbolem Rotterdamu. Dále vás čeká prohlídka centra se zajímavou a originální moderní architekturou. Budete mít dostatek času i pro návštěvu muzeí Scheepvaartmuseum, Muzeum Boijmans Van Beuningen nebo Kunsthal na Museumpark.
  • Poslední zastávka bude ve městě Haarlem ležícím na řece Spaame. Město má úžasné historické centrum, které je poseto monumentálními budovami. Pokud je vám název města povědomý, slavná newyorská čtvrť Harlem byla po tomto městě pojmenována holandskými osadníky.
  • Večer odjezd na hotel.

4. den - Zaanse Schans a Amsterdam

  • Po snídani odjedete do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a ukázkou typických řemesel. Po obědě přejedete do Amsterdamu, kde absolvujete pěší prohlídku města s průvodcem. Projdete ulicí Damrak, přes náměstí Dam s královským palácem a květinovým trhem. Odpoledne je pro vás připravena plavba lodí po místních kanálech "grachtech". Následně navštívíte náměstí Museumplein s nápisem "I Amsterdam" a budete mít možnost exkurze do pivovaru Heineken. Navečer vás nemine prohlídka Čtvrti červených luceren s kostelem Oude Kerk.
  • Večer odjezd zpět do ČR.

5. den - Odjezd z ČR

  • Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x bufetová snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...