Nizozemsko s koupáním a návštěvou Amsterdamu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 279 Kč
5 212 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 399 Kč
3 651 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 399 Kč
3 651 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Zkombinujte poznávání s relaxací u moře. Ochutnejte vyhlášené sýry ve městě Gouda, navštivte přístav v Rotterdamu, kochejte se větrnými mlýny a plavte se proslulými Amsterdamskými kanály. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den - Delft

 • Přijedete do města Delft, kde následuje krátká prohlídka s průvodcem. Uvidíte například gotický kostel Nieuwe Kerk, kde jsou tradičně pohřbíváni všichni členové královského rodu Oranje-Nassau. Vilém Mlčenlivý byl v Delftu v roce 1584 zavražděn. Tomuto muži je věnovaná expozice v místě jeho vraždy. Delft se proslavil i svou porcelánkou, která vypilovala italskou majoliku a oslnila svět Delftským modrým porcelánem.
 • Až se na vše vynadíváte, přesunete se do města Zandvoort - letoviska na písečných dunách, kde budete mít dostatek času na prohlídku města a relaxaci u moře.
 • Odjezd na ubytování.

3. den - Gouda, Rotterdam a Haarlem

 • Odjedete do města Gouda, které je známé výrobou sýrů a dochovaným historickým centrem s tržištěm. Známé sýrové trhy se konají v letních měsících a zachovaly si tradiční rysy. Během prohlídky uvidíte gotickou radnici (Stadhuis) a kostel Sint Janskerk. Další zastávka bude ve známém městě Rotterdam - Europoort, největším přístavu Evropy a největším kontejnerovém přístavu na světě.
 • Uvidíte také vyhlídkovou věž Euromast, která je symbolem Rotterdamu. Čeká vás také prohlídka centra se zajímavou a originální moderní architekturou. Budete mít dostatek času i pro návštěvu muzeí Scheepvaartmuseum, Museum Boijmans Van Beuningen nebo Kunsthal na Museumpark.
 • Zastaváte se teké ve městě Haarlem ležícím na řece Spaame. Město má úžasné historické centrum, které je poseto monumentálními budovami. Pokud je vám název města povědomý, slavná newyorská čtvrť Harlem byla po tomto městě pojmenována holandskými osadníky.
 • Večer odjezd na hotel.

4. den - Zaanse Schans a Amsterdam

 • Odjedete do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a ukázkou typických řemesel. Poté přejedete do Amsterdamu, kde absolvujete pěší prohlídku města s průvodcem. Projdete ulicí Damrak, přes náměstí Dam s královským palácem a květinovým trhem.
 • Připravena je pro vás také plavba lodí po místních kanálech "grachtech". Navštívíte náměstí Museumplein, kde se nachází hned tři světohlasná muzea a budete mít možnost exkurze do pivovaru Heineken. Samozřejmě nevynecháte ani prohlídku Čtvrti červených luceren s kostelem Oude Kerk.
 • Večer odjezd zpět do ČR.

5. den - Odjezd z ČR

 • Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x bufetová snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...