Za chutí sýrů, mlýny do Amsterdamu a Zaanse Schans 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
4 189 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Zavítejte do země větrných mlýnů, tradičních sýrů, květinových trhů, výborné kávy a chutného piva. Zakuste rušný noční život ve Čtvrti červených luceren a v Alkmaaru se zúčastněte proslulé přehlídky sýrů s místními specialitami.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Alkmaar, Amsterdam

  • V ranních hodinách přijedete do Amsterdamu, odkud se vydáte vlakem do Alkmaaru. V tomto holandském městě se každý pátek (v měsících duben až září) koná nejpopulárnější akce v Holandsku - proslulý sýrový trh s místními specialitami, které můžete ochutnat nebo si je rovnou koupit. Město si projdete společně s průvodcem. Podle časových možností budete mít příležiitost navštívit Muzeum sýrů. Odpoledne se vlakem vrátíte zpět do Amsterdamu, kde vás čeká první část prohlídky holandského hlavního města.
  • Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

 

3. den - Zaanse Schans, Volendam, Amsterdam

  • Po snídani pojedete autobusem do skanzenu Zaanse Schans, kde proběhne prohlídka areálu. Uvidíte dřevěné domy ze 17. století spolu s větrnými mlýny typickými pro Holandsko a dále tu najdete prodejnu s farmou na výrobu sýrů. Po prohlídce odjedete do Volendamu - malebného rybářského městečka, kde budete mít čas na dvouhodinovou prohlídku.
  • Následně se přesunete do Amsterdamu na slibovanou druhou část prohlídky města. Tentokrát navštívíte historické centrum s náměstím Dam a Královským palácem. Uvidíte i Národním památník a Muzeum Madame Tussauds. Prohlídnete si chrám Westerkirke, navštívíte květinový trh a Říšské muzeum s parkem, ve kterém se nachází slavný nápis „I Amsterdam“. Dle vašeho zájmu se můžete zastavit na kávu nebo holandské pivečko na náměstí slavného malíře Rembrandta. Cestou navštívíte také bleší trh a projdete se po židovské čtvrti směrem k budově Waag. Ve večerních hodinách si užijete projížďku na lodích po vodních kanálech zvaných „grachty”.
  • Ve večerních hodinách nevynecháte ani nejslavnější amsterdamskou atrakci a projdete se kouzelnou Čtvrtí červených luceren.
  • Návrat zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

  • Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
1x bufetová snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...