Starověký Řím pro náročné na 5 dní  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 879 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 299 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 299 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Nahlédněte do bohaté římské historie a vydejte se za poznáním jedné z nejkrásnějších evropských metropolí! V rámci prohlídky navštívíte slavné Koloseum, Benátský palác, Pantheon, Fontánu di Trevi a mnoho dalších významných památek.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Vatikán, Řím I.

  • V ranních hodinách příjezd do Říma. Prohlídka začne v ministátu Vatikán, která bude spojená s návštěvou vatikánských muzeí. Následuje prohlídka Říma s průvodcem kolem Andělského hradu, Piazza di Navona, Ara Pacis, Augustova mauzolea na náměstí Spagna a Piazza del Popolo, kde je možné vidět zbytky původního opevnění města.
  • Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den - Řím II.

  • Den zahájíte procházkou po dalších významných památkách Říma. Uvidíte baziliku Santa Maria Maggiore u Termini, baziliku Santa Maria degli Angeli na Piazza Repubblica, sídlo prezidenta Quirinál, skvostnou Fontánu di Trevi, pověstný Pantheon aj. Později odpoledne se projdete kolem Marcellova divadla a přes Fabriciův most na ostrůvek Isola Tiberina. Ke konci dne zamíříte do malebné čtvrti Trastevere, kde se nachází bazilika Santa Maria in Trastevere, místní restaurace, kavárny a bary, ve kterých si můžete vychutnat typickou italskou kuchyni.
  • Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den - Řím III.

  • Poslední den v Římě navštívíte místo zvané Largo di Torre Argentina, kde stávala Pompeiova radnice, v níž byl zavražděn Caesar. Dále uvidíte tržiště Campo de'Fiori, Benátský palác, památník Viktora Emanuela II. a Kapitol. Následovat bude volný program, který můžete využít k prohlídce Kolosea a Forum Romanum nebo Kapitolských muzeí, příp. galerií dle vlastního výběru, na nákupy aj.
  • Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

  • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
vjezd do Říma 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...