Za památkami Říma, Florencie, Verony a Benátek  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 579 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Tentokrát se za italskou kulturou podíváte do romantických měst, která jsou plná ohromujících památek, pestré gastronomie a úžasné atmosféry.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den - Vatikán, Řím - Pantheon, Forum Romanum

V ranních hodinách příjezd do Říma, prohlídku začnete ve Vatikánu. Zde budete mít v rámci osobního volna čas k návštěvě baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí. Poté se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka - uvidíte náměstí Navona, Pantheon, Fontánu di Trevi. V rámci individuálního programu můžete navštívit i Španělské schody (zde možnost občerstvení a nákupů). Na závěr spatříte Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den - Florencie, Palazzo Vecchio

Po snídani odjezd do Sesto Fiorentino, odkud se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, slavnou Michelangelovu sochu Davida na náměstí Signoria, projdete se kolem Palazzo Vecchio a po mostě Ponte Vecchio. V druhé části dne můžete v rámci individuálního programu navštívit některou z florentských galerií (Uffizi, Palazzo Pitti se zahradami Boboli aj.). Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den - Benátky - Dóžecí palác, San Marco, Verona

Po snídani dojezd do Punta Sabbioni, odkud bude plavba lodí do Benátek, kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco a Ponte Rialto. Budete mít jedinečnou příležitost se projet na gondole. Odpoledne přejedete na ostrov Lido, kde si můžete odpočinout a vykoupat se nebo se projít po promenádě a jít si posedět na výbornou italskou kávu. Ve večerních hodinách přejezd do Verony, města lásky, kde navštívíte antickou arénu. Následuje odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***, sociální zařízení na pokoji (toaleta, sprcha, umyvadlo)
2x snídaně
Služby průvodce
Informační materiály
Vjezd do Verony včetně parkování - 300 Kč/os (12€ / os.)
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa 5 € /os./noc (celkem 10€)
Poplatek za lodní lístek z Punta Sabioni – ostrov Burano – Benátky nám. sv. Marka včetně poplatku za vjezd a parking autobusu 25€ / os.
Doprava po městech - 8 € /os.
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...