Za památkami Říma, Florencie, Verony a Benátek  

Zvolte si termín:

PŘIPRAVTE SE NA JARO

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 579 Kč
5 300 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 999 Kč
3 799 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 999 Kč
3 799 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Vypravte se za italskou kulturou do nejromantičtějších měst světa, která jsou plná ohromujících památek, pestré gastronomie a úžasné atmosféry. Nechte se unést příběhem Romea a Julie v okouzlující Veroně a vychutnejte si nezapomenutelnou plavbu na gondole v jedinečných Benátkách.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den - Vatikán, Řím - Pantheon, Forum Romanum

  • V ranních hodinách přijedete do Říma a prohlídku začnete v ministátu Vatikán. V rámci osobního volna budete mít čas k návštěvě baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí.
  • Poté se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka – uvidíte jedno z nejkrásnějších náměstí na světě, náměstí Navona, které leží jen pár metrů od legendárního antického chrámu Pantheon. Neminete ani Fontánu di Trevi a na závěr spatříte vůbec nejznámější symbol Říma, slavné Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum, někdejší centrum antického světa.
  • Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den - Florencie, Palazzo Vecchio

  • Po snídani odjezd do městečka Sesto Fiorentino, odkud se vlakem dopravíte do centra Florencie, kolébky renesance. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a Baptisterium San Giovanni. Neminete ani slavnou Michelangelovu sochu Davida na náměstí Signoria, projdete se kolem středověkého Palazzo Vecchio a po mostě Ponte Vecchio, jednom z nejznámějších mostů v celé Itálii. V druhé části dne můžete v rámci individuálního programu navštívit některou z věhlasných florentských galerií (Uffizi, Palazzo Pitti se zahradami Boboli aj.).
  • Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den - Benátky - Dóžecí palác, San Marco, Verona

  • Po snídani odjezd do Punta Sabbioni, odkud se lodí dostaneme do Benátek, města  rozkládajícího se na 118 ostrovech. Na náměstí Svatého Marka uvidíte hned několik neodmyslitelných dominant - Dóžecí palác a úchvatnou baziliku San Marco. V srdci města se nachází také jeho nejstarší most, Ponte di Rialto, vedoucí přes Canal Grande. Samozřejmě budete mít také jedinečnou příležitost projet se na gondole. Odpoledne přejedete na ostrov Lido, kde si můžete odpočinout a vykoupat se nebo se projít po promenádě a posedět si na výborné italské kávě.
  • Ve večerních hodinách přejezd do Verony, města lásky, kde navštívíte antickou arénu a vychutnáte si pravou noční italskou atmosféru.
  • Následuje odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

  • Příjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu**** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
vjezd do Verony 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
poplatek za vjezd do Benátské laguny a plavba lodí z Punta Sabbioni 25 €
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...