Florencie, Pisa a Napoleonova Elba s koupáním v moři 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 079 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Podíváte se za historií starobylých měst Florencie a Pisa, celosvětově známým uměním, zažijete jedinečné relaxační koupání v Ligurském moři na ostrově Elba, uvidíte Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise a ochutnáte výtečnou kuchyni plnou kulinářských specialit.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Kolébka renesance Florencie, Palazzo Vecchio

V ranních hodinách příjezd do Sesto Fiorentino, odkud přejedete vlakem do Florencie. Po příjezdu do centra následuje prohlídka s průvodcem. Během ní budete mít možnost shlédnout náměstí S. Lorenzo se stejnojmennou bazilikou, katedrálu S. Maria del Fiore, náměstí Signoria s otevřenou galerií soch, radnici Palazzo Vecchio, klášterní komplex S. Croce, most Ponte Vecchio. Odpoledne, v době osobního volna, můžete vstoupit do interiérů výše uvedených kostelů (za poplatek), zajít si na Piazzale Michelangelo s vyhlídkou, popř. navštívit některou z proslulých zdejších galerií (Uffizi, Academia, Pitti). Odjezd na hotel ve večerních hodinách.

3. den - Ostrov Elba, Portoferraio, Villa dei Mulini

Po snídani vás čeká celodenní výlet na Napoleonův ostrov Elba. Prohlédnete si městečka Capoliveri a Porto Azzurro , kde budete mít možnost nákupu suvenýrů. Dále se přesunete do hlavního města ostrova Portoferraio, kde budete mít prostor na koupání, občerstvení případně pro návštěvu Napoleonovy residence Villa dei Mulini. Ve večerních hodinách se vrátíte lodí na pevninu, odkud budete z přístavu pokračovat zpět na hotel.

4. den - Pisa, Piazza sei Miracoli, koupání

Po snídani navštívíte v Pise Piazza dei Miracoli („náměstí divů“) se Šikmou věží, dómem a baptisteriem. Poté se přesunete na jednu z pláží Ligurské riviéry u města Rosignano Solvay nebo Viareggio. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena obsahuje

2x ubytování v hotelu***
2x kontinentální snídaně
Doprava autobusem
Služby průvodce
Poplatek za vjezd do Pisy - 12 € (300,-kč/os).
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 5 € /os./noc (celkem: 10€)
Vlak do Florencie - 5 €

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...