Cestování po Toskánsku s návštěvou Cinque Terre, Pisa i romantických vinic v San Gimignano 

Zvolte si termín:

LAST MINUTE

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 379 Kč
5 103 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 799 Kč
3 839 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 799 Kč
3 839 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

V Toskánsku uvidíte terasovitě postavené domy na skalních útesech v oblasti Cinque Terre, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Navštívíte také historické město Lucca a uvidíte celosvětově známou Šikmou věž v Pise.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - La Spezia, Cinque Terre, Porto Venere, Monterosso

 • Přijedete do městečka La Spezia, které leží na pobřeží Ligurského moře v zátoce Golfo della Spezia. Odtud se vydáte lodí na prohlídku oblasti Cinque Terre, která je zapsaná na seznamu UNESCO. 
 • Těšit se můžete na skalnaté pobřeží v Janovském zálivu, kde leží celkem pět obcí: Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza a Monterosso al Mare. Ty mají terasovitě postavené domy na skalních útesech. V Monterosso budete mít i možnost krátkého koupání.
 • Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den - Pisa, Lucca

 • Vyrazíte do města Lucca, které je podmanivým místem obklopeným hradbami a nabízí kombinaci dlážděných uliček, kostelů, věží, muzeí a náměstí s mnoha kavárnami.
 • Čeká vás také pobyt u moře v městečku Viareggio nebo koupání na pláži v jeho blízkosti.
 • Podíváte se do toskánské Pisy, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Vydáte se na prohlídku slavného náměstí Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků), kde stojí i proslavená Šikmá věž.
 • Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den - San Gimignano, Siena

 • Odjedete do San Gimignana zapsaného na seznamu UNESCO. Jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Můžete se pokochat krásnými vyhlídkami do krajiny a ochutnat nebo nakoupit zdejší speciality.
 • Přejedete do Sieny, která je známá jako historické a kulturní město s výborně zachovalým středověkým architektonickým jádrem, díky kterému se také dostalo na seznam UNESCO. Každoročně se tady konají světově známé koňské dostihy Palio. S průvodcem si projdete historické centrum včetně jednoho z nejkrásnějších náměstí světa.
 • V době osobního volna budete mít možnost navštívit zdejší katedrálu nebo městské muzeum, popř. vystoupat na radniční věž.
 • Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - Návrat do ČR

 • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
poplatky za vjezdy do měst 500 Kč (20 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...