Romantická Verona, Benátky a přilehlé ostrovy 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
3 289 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
2 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
2 499 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

Projděte se městem proslaveným Romeem a Julií, navštivte městečko Sirmione s hradem ležícím u Gardského jezera, plavte se lodí na ostrovy v modré laguně obklopené písčitými plážemi a kochejte se skvosty románské architektury.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Punta Sabbioni, ostrovy, Benátky

  • V ranních hodinách podniknete plavbu lodí na ostrov Lido nebo ostrovy Burano a Murano, kde budete mít volný program vyhrazený k odpočinku s možností koupání v moři. Poté se přesunete do centra Benátek, kde si prohlédnete město včetně baziliky a dóžecího paláce na nám. sv. Marka, mostu Ponte Rialto a několika nejvýznamnějších kostelů. V odpoledních hodinách budete mít osobní volno. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

Na ostrov Lido se vydáte v letní sezóně, na ostrovy Burano a Murano se jezdí jaro/podzim. Na ostrově Lido stojí bývalá pevnost a nabízí nádhernou písčitou pláž, ostrov Burano je plný barevných rybářských domků a na ostrově Murano vás vezmeme do místní sklárny.

3. den - Sirmione a Verona - město lásky

  • Ráno začneme prohlídkou městečka Sirmione a jeho historického centra s pevností Castello Scaligero se zvedacím mostem a opevněným přístavem. Poté bude následovat prohlídka města Verona, která je díky svému historickému centru zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. V romantické Veroně se můžete těšit na rodný dům Shakespearovy Julie, románskou architekturu a amfiteátr zvaný Veronská aréna. Veřer odjezd do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

  • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
poplatek za vjezd do Verony 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
poplatek za vjezd do Benátské laguny a plavba lodí z Punta Sabbioni 25 €
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...