Paříž s Remeší a Versailles na 2 noci  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 579 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Objevujte Paříž, město, které vám nabízí bohatou kulturu, unikátní romantickou atmosféru a stavby s poutavou historií. V nedalekém Versailles se nechte uchvátit ohromujícími interiéry a zámeckými zahradami s nevyslovitelným půvabem.

 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Prohlídka Paříže

 • V ranních hodinách přijedete do Paříže a absolvujete okružní jízdu kolem chrámu Notre Dame, nejstarší pařížské univerzity Sorbony, Pantheonu, Lucemburské zahrady, boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny, boulevardu Saint Germain, Justičního paláce, mostu Pont Neuf, muzea Louvre a Museé d’Orsay. Následují Tuillerijské zahrady a Place Vendome, přes které dojdete k Muzeu parfémů s expozicí o historii a výrobě parfémů, kde si vyzkoušíte nejrůznější vůně a nakoupíte originální francouzské parfémy za tovární ceny. Poté uvidíte Chrám Madeleine a Operu Garnier.
 • Následně dostanete volno k procházce po pařížských bulvárech, na nákupy suvenýrů a dárků nebo k posezení v místní kavárně. Dle časových možností navštívite Ecole Militaire, Champ-de-Mars nebo Musée Grévin - muzeum voskových figurín s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin.
 • Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den - Paříž, Versailles

 • Po snídani odjedete do Versailles, barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Poté si projdete rozsáhlé a skvostné zámecké zahrady se spoustou soch a fontán s nejznámější Apollonovou a Neptunovou, dále například uvidíte Oranžerii, nebo Velký a Malý Trianon.
 • Navštívíte Montmartre, kde si prohlédnete nejromantičtější místa Paříže - Moulin Rouge, rue Lepic, filmovou kavárnu „U dvou mlýnu“ Amélie Poulin a nebo třeba rue Norvins, kde bydlel slavný herec Jean Marais, ten v roce 1989 vytvořil sochu “Muže procházející zdí“.
 • Po nabitém dni můžete povečeřet v typické francouzské restauraci. 
 • Ve večerních hodinách návrat na hotel.

4. den - Pokračování v prohlídce Paříže

 • Po snídani odjedete k Eiffelově věži, nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti, kde budete mít možnost vystoupat až do nejvyššího patra. Poté dostanete osobní volno k návštěvě muzeí a pařížských parků dle individuálních přání. K návštěvě vybízí Vojenské muzeum Invalidovna s hrobkou Napoleona, zážitkové Muzeum slavných voskových figurín Grévin, nebo Musée de l´Orangerie, které v jedné části Tuillerijských zahrad ukrývá obraz Lekníny od Moneta. Narazíte i na další zvučná jména jako je Renoir, Matisse, Cézanne, Sisley či Soutin. Dále můžete vyrazit do Muzea Orsay, kde najdete slavné francouzské impresionisty.
 • Místo kulturního vyžití klidně dejte přednost relaxaci a radovánkám ve vodním světě Aquaboulevard. Čekají vás sladkovodní i mořské bazény s umělými vlnami, řeka s protiproudem, gejzíry, vodopády, vodní děla nebo perličková koupel. 
 • Ve večerních hodinách se projedete po Seině.
 • Následuje odjezd do ČR se zastávkou v Remeši a prohlidka exteriéru jedné z nejvýznamnějších historických budov.

5. den - Příjezd do ČR

 • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 400 Kč (16 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...