Paříž s Remeší a Versailles na 2 noci s ubytováním v ** hotelu, včetně snídaně a vjezdu do Paříže 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 379 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 799 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 799 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Paříž je místem, které svým návštěvníkům nabízí bohaté rozmanitosti v podobě tradičních specialit, unikátní romantické atmosféry a staveb plných historie. V jednom z proslulých muzeí nasajete pravou francouzkou kulturu. Těšit se můžete na prohlídku zámku Versailles a procházku jeho rozlehlými zahradami.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Prohlídka Paříže

V ranních hodinách přijedete do Paříže a bude vás čekat okružní jízda kolem chrámu Notre Dame, nejstarší pařížské univerzity Sorbony, Pantheonu, Lucemburské zahrady, boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny, boulevardu Saint Germain, Justičního paláce, mostu Pont Neuf, muzea Louvre a Museé d’Orsay. Dále přes Tuillerijské zahrady a Place Vendome k Muzeu parfémů s expozicí o historii a výrobě parfémů, kde si budete moci vyzkoušet nejrůznější vůně a nakoupit originální francouzské parfémy za tovární ceny.

Dále uvidíte Chrám Madeleine a Operu Garnier. Následovat bude volno k procházce po pařížských bulvárech na nákupy suvenýrů a dárků nebo k posezení v místní kavárně. Dle časových možností Ecole Militaire, Champ-de-Mars nebo zážitková návštěva Musée Grévin - muzea voskových figurín s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin, se kterými se můžete vyfotografovat. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den - Paříž, Versailles

Po snídani odjezd do Versailles. Následovat bude prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Poté se projdete rozsáhlými zahradami se spoustou soch a fontán s nejznámějšími Apollonovou a Neptunovou, Oranžerií, Velkým a Malým Trianonem aj. Dále navštívíte Montmartre, kde si prohlédnete nejromantičtější místa Paříže - Moulin Rouge, rue Lepic, filmovou kavárnu „U dvou mlýnu“ Amélie Poulin a nebo třeba rue Norvins, kde bydlel slavný herec Jean Marais, který v roce 1989 vytvořil sochu “Muže procházející zdí“. Po nabitém dni si dáte večeři v typické francouzské restauraci. Ve večerních hodinách návrat na hotel.

4. den - Pokračování v prohlídce Paříže

Po snídani odjezd k Eiffelově věži, kde budete mít možnost vystoupat až do nejvyššího patra nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti. Poté budete mít osobní volno k návštěvě muzeí a pařížských parků dle individuálních přání a zálib. Můžete navštívit například: Vojenské muzeum Invalidovna s hrobkou Napoleona, zážitkové Muzeum slavných voskových figurín Grévin, Musée de l´Orangerie v jedné části Tuillerijských zahrad ukrývá obraz Lekníny od Moneta. Narazíte i na další zvučná jména jako je Renoir, Matisse, Cézanne, Sisley či Soutin. Dále můžete vyrazit do Muzea Orsay, kde najdete slavné francouzské impresionisty.

Pokud dáváte přednost relaxaci a radovánkám ve vodním světě, můžete navštívit pařížský Aquaboulevard. Čekají vás bazény s umělými vlnami, sladkovodní a mořské bazény, řeka s protiproudem, gejzíry, vodopády, vodní děla, tobogány a perličková koupel. Ve večerních hodinách bude sraz na nábřeží Seiny a možnost plavby po Seině. Následuje odjezd do ČR. Cestou zastávka v Remeši a prohlidka exteriéru jedné z nejvýznamnějších historických budov.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu** s vlasní koupelnou
2x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 400 Kč (16 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...