Valentýn v Paříži s návštěvou Versailles na 5 dní se sektem do páru 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
5 179 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
3 599 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
3 599 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

5 denní Valentýn v Paříži

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách 

2. den - Paříž

V ranních hodinách příjezd do Paříže. Autobusem projedete do Latinské čtvrti, následuje celodenní prohlídka města. Procházkou projdeme kolem Pantheonu, Lucemburských zahrad, univerzity Sorbony,  po boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny až na ostrov Ile de la Cité ke katedrále Notre-Dame. Dále půjdeme kolem pařížského Justičního paláce Conciergerie přes nejstarší pařížský most Pont Neuf až k Louvru , kde budete mít možnost prohlídky tohoto významného muzea. Po odpočinku v Tuillerijských zahradách a na nábřeží, kde si budete moci pověsit na některý z mostů zámek - symbol vaší pevné lásky, se přesuneme metrem a v podvečerních hodinách  vás bude čekat romantická plavba lodí po Seině, během níž poplujete pod všemi mosty zamilovaných, na nichž visí zámky – symboly lásky. Ve večerních hodinách přejezd autobusem na ubytování do hotelu na okraji Paříže.

3. den - Paříž a Versailles

Po snídani odjezd do Versailles – prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Následně prohlídka rozsáhlých zahrad se spoustou soch a fontán s nejznámějšími Apollonovou a Neptunovou, Oranžerií, Velkým a Malým Trianonem. Z Versailles přejedeme autobusem zpět do centra Paříže. Nejprve se podíváme do čtvrti Grands Boulevards k chrámu Madeleine a do Muzea parfému Fragonard s možností nákupu parfémů pro vaše milované s poetickými názvy jako jsou například Královna srdce nebo Krásná milenka. Poté se zastavíme u honosné budovy Opery Garnier a budeme se moci věnovat zážitkové návštěvě muzea voskových figurín Musée Grevin či volno využít k nákupům suvenýrů. Možnost  večeře v typické francouzské restauraci. Po večeři zjistíte, že Paříž je nejromantičtější za soumraku, když se bude před vašima očima postupně rozsvěcovat. Vyhlídkovou jízdou autobusem  přejedete do čtvrti Montparnasse, kde budete mít možnost vystoupit na Tour Montparnasse Nebe Paříže“ s vyhlídkovou terasou ve výši 210 m, kde je nejkrásnější vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží. Odjezd na ubytování do hotelu.

4. den - Pokračování prohlídky Paříže

Po snídani odjedete autobusem opět do centra k symbolu Paříže - Eiffelově věži. Máte možnost vystoupat do nejvyššího patra nejznámější francouzské pamětihodnosti. Poté projdeme přes Martovo pole k Invalidovně Dome des Invalides s hrobkou Napoleona, tuto mohutnou budovu budete moci také navštívit. Dále projdeme na nejznámější pařížskou třídu Champs Elysees, volný čas můžete využít k prohlídce obchodů nebo procházce k Vítěznému oblouku nebo až do Parku Monceau s jezírky a mnohými sochami. Následně se z náměstí Concorde přesuneme metrem na slavný Montmartre , kde si prohlédnete nejromantičtější místa Paříže – kabaret Moulin Rouge, rue Lepic , filmovou kavárnu „U dvou mlýnů“ Amélie Poulin, Place du Tertre s malíři a umělci a v neposlední řadě známou Zeď lásky. Na Montmartru můžete na závěr svůj volný čas využít k nákupu suvenýrů nebo třeba zajít na sklenku dobrého francouzského vína do některé z typických hospůdek. Ve večerních hodinách odjezd z Paříže zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu**
2x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
sekt do páru
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...