Paříž se zastávkou ve Versailles a Marii Antoinettou v hotelu */** se snídaní a vjezdu do Paříže 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
3 789 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Vystoupáte na Eiffelovu věž, odkud zažijete jedinečné výhledy na rozlehlou Paříž, ve Versailles se podíváte do barokní rezidence krále Slunce a projdete se zámeckými zahradami nebo se podíváte do vesničky Marie Antoinetty, kde uvidíte kouzelné domky v krásném parku hned za Malým Trianonem.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Romantická Paříž

S ranním rozbřeskem přijedete na předměstí Paříže, kde vás čeká krátká autobusová projížďka kolem chrámu Notre Dame, muzea Musée d'Orsay, Bourbounského paláce nebo Invalidovny. Tady si uděláte krátkou zastávku, abyste se mohli vyfotit u hrobky Napoleona Bonaparteho.

Delší zastávka bude u Eiffelovy věže, kde budete mít dostatek času vystoupat až do nejvyššího patra (výtahem) nebo druhého patra (výtahem nebo pěšky). Až se dostatečně pokocháte výhledem na město, zamíříte k lodičkám na Seině. Projedete se podél nábřeží a pak zamíříte k Champs Élysées, která končí u Vítězného oblouku. Tady využijete osobního volna na nákupy v přilehlých boulevardech nebo k odpočívání v zahradách u pravé pařížské kávy. Před večerním odjezdem k hotelu na okraji Paříže následuje krátká procházka od náměstí Svornosti přes chrám La Madeleine do Tuilerijských zahrad.

3. den - Zámecké Versailles

Po typické francouzské snídani se přesunete do Versailles, kde se projdete barokní rezidencí krále Slunce Ludvíka XIV. Ze zámeckých sálu určitě nevynecháte známou Zrcadlovou síň. Poté zamíříte do rozsáhlých zahrad se spoustou fontán a řadou sousoší. Díky víkendovému načasování zájezdu uvidíte sochy “v pohybu”. Přímo před vašima očima se rozehraje velkolepé představení vodního muzikálu.

Po příjezdu do Paříže navštívíte muzeum Louvre, kde bude prostor na prohlídku nejenom da Vinciho obrazu Mona Lisa. Poté se projdete přes Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards. Po cestě minete budovu Burzy a okusíte atmosféru typických pařížských boulevardů. Pokud budete mít zájem, zaskočíte do Muzea voskových figurín Museé Grévin. Klidně se vyfoťte s každou francouzskou osobností zvlášť, je to povolené.

Pokud nemáte zájem o návštěvu Louvru, můžete zůstat ve Versailles a podrobněji prozkoumat Velký a Malý Trianon či vesničku Marie Antoinetty a následně se dopravit do Paříže individuálně.

Někteří z vás budou mít delší osobní volno, neboť po muzeu následuje nepovinná tříchodová večeře (není v ceně zájezdu). Poté si půjdete vychutnat poslední hodiny v tomto romantickém městě. A jak jinak než při soumraku, kdy je Paříž pěkně nasvícená. Metrem přejedete do čtvrti Montparnasse, kde nebojácní mohou vystoupat na Tour Montparnasse. Zdejší vyhlídka se nachází ve 210 výškových metrech a je odtud nejkrásnější výhled na noční Paříž s blikající Eiffelovkou. Ve večerních hodinách následuje odjezd zpátky do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
1x ubytování v hotelu**, sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo)
Vjezd do Paříže 300 Kč/os.
1x snídaně
Služby průvodce
Informační materiály
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa 5€ /noc/os.
Vstupy v rámci programu
3 chodová večeře 23€ (není povinná)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...