Muzejní Paříž s návštěvou Eiffelovy věže, ubytováním v hotelu */** se snídaní a vjezdem do Paříže 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
3 789 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Projděte se po Champs-Élysées k Vítěznému oblouku, ochutnejte místní kulinářské speciality, plavte se lodí po řece Seině noční Paříží nebo navštivte Louvre a obdivujte celosvětově proslulé umění.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR  v odpoledních hodinách.

2. den - Centrum Paříže

S ranním rozbřeskem přijedeme do Paříže, kde vás čeká okružní jízda autobusem. Ta začíná u chrámu Notre Dame a pokračuje kolem nejstarší pařížské univerzity Sorbonna a oázy zeleně Lucemburských zahrad. Autobusem přejedete k boulevardu Saint Michel, minete římské lázně Cluny a jízda skončí na boulevardu Saint Germain. Následovat bude fotopauza u Invalidovny, kde mezi řadou hrobek můžete nalézt i tu Napoleona Bonaparteho.

Samozřejmě se zastavíte u největší pařížské dominanty - Eiffelovy věže. Budete mít čas vystoupat až do 3. patra nebo navštívit muzea v Palace Chailot na Trocaderu - Muzeum člověka, Muzeum námořnictví nebo Muzeum architektury.

Následovat bude prohlídka s průvodcem, kdy se projdete po nábřeží Seiny. Pokud budete mít zájem, budete mít možnost se svézt i na lodičce a sledovat památky ze zcela jiné perspektivy. Průvodce vás dále zavede na třídu Champs Élysées až k Vítěznému oblouku. Tady si uděláte volno na nákupy a případná posezení nad šálkem pravé pařížské kávy.

Komentovaná procházka bude pokračovat na Náměstí Svornosti kolem chrámu Madeleine a skončí návštěvou Muzea parfému Fragonard. Po expozici si je můžete vyzkoušet a ty, co vám zavoní, si rovnou koupit za výrobní ceny. V podvečerních hodinách přejedeme na naše ubytování na okraji Paříže.

3. den - Pokračování prohlídky Paříže

Po snídani v hotelu vás autobus odveze do čtvrti Montmartre, kterou proslavil nejen film Amélie z Montmartru. Podíváte se na kavárnu U dvou mlýnů, kde slavná Amélie pracovala. Nevynecháte ani kabaret Moulin Rouge. Kolem Náměstí malířů dojdete až k samotné bazilice Sacré Coeur, kde budete mít možnost zakoupit suvenýry nebo se nechat namalovat od místních umělců.

Poté přejedete metrem do oblasti Louvru, který je proslaven nejen obrazem italského mistra Leonarda da Vinci. Nachází se tady celá řada dalších umělecky hodnotných sbírek. Návštívit můžete i ostatní pařížská muzea, jako např. Musée d'Orsay, Oranžerie s Monetovými obrazy nebo Centre Pompidou.

V podvečerních hodinách přejdete přes Palais Royale kolem majestátní budovy Burzy k dominantě Opery Garnier. Čeká vás další osobní volno, které můžete využít k nákupům na bulvárech nebo k zábavě v Muzeu voskových figurín Museé Grévin. Nachází se tady postavy všech významných francouzských osobností. Se všemi se můžete na památku vyfotit.

Dále budete mít možnost posedět v typické francouzské restauraci a ochutnat něco z francouzské gastronomie. Ostatní mají osobní volno.

Se sytým bříškem je nejlepší se projet noční Paříží a skončit ve čtvrti Montparnasse. Pokud se nebojíte výšek, můžete vystoupat na mrakodrap TourMontparnasse (česky "Nebe Paříže”) a shlédnout z vyhlídkové plošiny ve výšce 210 metrů na noční Paříž s blikající Eiffelovkou. Potom zamíříte zpátky do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...