Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
3 789 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Paříž, romantické a naprosto okouzlující město, které nabízí nesměrné množství krásných zákoutí, monumentálních památek i kaváren. Vydejte se do jejích uliček, plavte se po Seině nebo za soumraku obdivujte rozsvícenou Eiffelovu věž.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Magická Paříž

 • S ranním rozbřeskem vjedete do Paříže a zamíříte na okružní jízdu, která započne u chrámu Notre Dame. Pokračovat budete kolem nejstarší pařížské univerzity Sorbonna, kde studovala například Marie Curie. Projedete okolo Pantheonu, Lucemburských zahrad nebo boulevardu Saint Michel. Nevynecháte ani římské lázně Cluny, Justiční palác nebo Louvre, kde se mezi řadou uměleckých děl nachází i da Vinciho obraz Mona Lisa. Minete Musée d'Orsay, budovu Poslanecké sněmovny a další významná pařížská místa.
 • Přejedete most Alexandra III a dojedete k Invalidovně. Mezi řadou hrobek se tady nalézá i ta Napoleona Bonaparteho. Zbude-li čas, zastavíte se tady a v okolí (Ecole Militaire, Champ-de-Mars) na krátkou fotopauzu.
 • Další zastávka spojená nejenom s focením vás bude čekat u Eiffelovky. Budete mít možnost vyjet si výtahem nebo vyjít pěšky na tuto bezesporu nejznámější pařížskou pamětihodnost. Následně podniknete procházku s průvodcem, která začne na nábřeží Seiny. Pokud budete mít zájem, můžete si zakoupit plavbu na lodičce.
 • Projdete se po Champs Élysées až k Vítěznému oblouku. Tady dostanete prostor k nákupům v pařížských buticích, ochutnání kávy s pařížskou šlehačkou nebo procházce. Metrem se pak přesunete do čtvrti Montmartre, kterou proslavil film Amélie z Montmartru. Podíváte se na kavárnu U dvou mlýnů, kde Amélie pracovala. Nevynecháte ani kabaret Moulin Rouge. Kolem Náměstí malířů dojdete až k samotné bazilice Sacré Coeur, kde budete mít chvilku k zakoupení suvenýrů nebo se necháte namalovat od místních umělců.
 • Ve večerních hodinách vás čeká přejezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Pokračování v prohlídce Paříže

 • Po snídani v hotelu přejedete autobusem k Louvre, který je proslaven obrazem italského mistra Leonarda da Vinci. V muzeu najdete celou řadu dalších umělecky hodnotných sbírek. Po prohlídce se projdete kolem paláce Royal a pařížské Burzy až k monumentální budově Opery Garnier.
 • Následovat bude osobní volno po bulvárech s možností nákupů suvenýrů a ochutnávání francouzské kuchyně. Budete mít možnost návštěvy muzea voskových figurín Musée Grévin, kde se se všemi exponáty (osobnostmi francouzských dějin) můžete vyfotit.
 • Po večeři nebo osobním volnu následuje Noční Paříž, kdy podniknete okružní projížďku autobusem večerní osvětlenou metropolí. Zahlédnete všechny významné monumenty z obou dnů - například kabaret Moulin Rouge a Invalidovnu. Zajedete se podívat až do čtvrti Montparnasse. Tady si vystoupáte na mrakodrap Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Před vašimi zraky se rozprostře krásná noční Paříž včetně blikající rozsvícené Eiffelovky.
 • Pak už se sbalíte a zamíříte zpátky domů.

4. den - Příjezd do ČR

 • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...