Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
3 789 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Vyrazte do země snů - Francie! Poutá svou zajímavou historií, bohatou kulturou i svými zvyky. Vystoupejte na její symbol - Eiffelovu věž, při plavbě po Seině uvidíte mnoho významných památek a navštívíte jedno z největších mořských akvárií v Evropě.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Centrum Paříže

  • Ráno se probudíte na předměstí Paříže a zamíříte k Eiffelově věži, jedné z nejvýznamnějších francouzských památek. Vystoupáte do 2. patra nebo se svezete výtahem do 3. patra.
  • Poté se vydáte do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou rejnoci, murény, hvězdice, krabi i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek.
  • Po prohlídce akvária zamíříte k řece Seině, kde absolvujete plavbu a podíváte se na pařížské památky ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Od nábřeží Seiny projdete přes Náměstí Svornosti až k muzeu Louvre se světově známým obrazem Mony Lisy. Pokud budete znaveni, můžete posedět v Tuilerijských zahradách, prozkoumávat expozice v Louvre nebo nakupovat v ulici Rivoli.
  • Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den - Disneyland

  • Odjezd do zábavního parku Disneyland, ve kterém prozkoumáte pět magických krásných zemí, kde se sny stávají skutečností...
  • Dostanete možnost navštívit studia Walta Disneyho (kaskadéři, ohňová show, Ratatouille, Spiderman, kreslící a filmová studia, možnost proletět se na létajícím koberci nebo letět na armádním padáku, zkusíte si namalovat a oživit kreslenou postavičku, svezete se na psí dráze, uvidíte filmové triky kdy se herec z divadla přenese na filmové plátno a další).
  • Odjezd po uzavření parku a závěrečném ohňostroji, vodní a světelné show.

4. den - Příjezd do ČR

  • Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkování 5 € /os./noc
vstup do Disneylandu
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...