Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za řáděním do Disneylandu se snídaní 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
3 789 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Hlavní město Francie má co nabídnout při každé návštěvě. Tentokrát vystoupáte na Eiffelovu věž, projedete se lodí po řece Seině kolem významných pařížských památek a vydáte se do zábavního parku a jednoho z největších mořských akvárií v Evropě.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Centrum Paříže

Ráno se budete probouzet na předměstí Paříže a zamíříte k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti.

Poté se vydáte do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek.

Po prohlídce akvária zamíříte k řece Seině, kde usednete na lodičky a podíváme se na pařížské památky ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Od nábřeží Seiny projdete přes Náměstí Svornosti až k muzeu Louvre se světově známým obrazem Mony Lisy. Pokud budete znaveni, můžete posedět v Tuilerijských zahradách, prozkoumávat expozice v Louvre nebo nakupovat v ulici Rivoli. Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den - Disneyland

Tento den strávíte zábavou v parku Disneyland, který si užijí malí i velcí. Celý park se skládá z pěti kouzelných zemí, kde se vaše nejenom dětské sny stávají skutečností. Návštěva Disneyland parku je zakončena večerním ohňostrojem. Pak už se jen sbalíte a zamíříte zpátky domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstup do Disneylandu
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...