4denní Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu 

Autobus
snídaně
Hotel

Není romantičtější místo pro strávení svátku zamilovaných než Paříž. Uvidíte to nejlepší, co metropole nabízí - Eiffelovu věž, Champs-Élysées, Montmartre, a to je jen začátek. Navíc prožijete i den v kouzelném Disneylandu!

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

  • V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Den v Paříži

  • Ráno se budete probouzet na předměstí Paříže a zamíříte k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti.
  • Poté se vydáte do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek.
  • Po prohlídce akvária zamíříte k řece Seině, kde usednete na lodičky a podíváme se na pařížské památky ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Od nábřeží Seiny projdete přes Náměstí Svornosti až k muzeu Louvre se světově známým obrazem Mony Lisy. Pokud budete znaveni, můžete posedět v Tuilerijských zahradách, prozkoumávat expozice v Louvre nebo nakupovat v ulici Rivoli. Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den - Disneyland

  • Třetí den strávíte v zábavním parku Disneyland, který se skládá z pěti kouzelných zemí. Návštěva Disneylandu je zakončena večerním ohňostrojem.
  • Po ohňostrojích následuje odjezd do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

  • V odpoledních hodinách příjezd do ČR. 

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
1x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstup do Disneylandu
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...