Kouzelná Provence s návštěvou Azurového pobřeží, města Avignon se zakončením v Nice 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
6 089 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
4 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
4 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Oslňující Francouzská riviéra vás uchvátí provensálskou přírodou, útulnými místními kavárnami a bohatou historií doprovázenou největším gotickým palácem světa. Dále se projdete skalní vesničkou Gourdes a navštívíte nejznámější francouzskou parfumérii. 

 

 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách

2. den - papežské město Avignon a Pont du Gard

V ranních hodinách přijedete do Avignonu, papežského města s největším gotickým palácem na světě zapsaným na seznamu UNESCO. V Avignonu uvidíte slavný Avignonský most, katedrálu Panny Marie, projdete se malebnými uličkami s kavárnami a obchůdky. V závěru prohlídky Avignonu navštívíte unikátní římský akvadukt Pont du Gard. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování v oblasti Avignonu.

3. den - Provence-Vaucluse, Gordes, Roussillon

Po snídani odjezd do jedné z nejzajímavějších oblastí Provence-Vaucluse, proslulé množstvím krásných přírodních a historických lokací. Navštívíte skalní vesnici Gordes, známou pro svůj jedinečný provensálský styl a unikátní výhledy na malebnou krajinu Fontaine-de-Vaucluse. V blízkosti vesnice Gordes se nachází jeden ze tří Cisterciáckých klášterů v Provence, a to Abbaye de Sénanque

Z důvodů revitalizace Aix-en Provence vám nabízíme nahrádní odpolední program v podobě prohlídky městečka známého těžbou okru Roussillon a uvidíte cisterciáncký klášter Sénanque. Zajímavé je, že v oblasti mezi Gordes a Fontaine-de-Vaucluse se nachází největší vyvěrající pramen v Evropě a také nejstarší dřevěný mlýn v Evropě. Ve večerních hodinách návrat na hotel.

 

4. den - městečko Éze, parfumerie, Nice

Po snídani odjedete do malebného městečka Éze položeného vysoko nad mořem. Navštívíte nejznámější parfumerii na  Azurovém pobřeží, kde budete mít možnost zakoupit si originální francouzské parfémy za tovární ceny. Poté přejezd do hlavního města Azurového pobřeží Nice. Průvodce vás provede skvosty starého Nice a projdete se po Anglické promenádě. Odpoledne budete mít volný program, který můžete využít ke koupání v moři. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
2x kontinentální snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...