Nadchněte se kouzlem Provence, St.Tropez, Cannes s koupáním na Lerinských ostrovech 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Jednolůžkový pokoj
8 884 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj
6 499 Kč/osobu
Třílůžkový pokoj
6 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Provence je více než jen levandulová pole. Těšit se můžete na záliv St. Tropez, který znáte ze seriálu Četník ze St. Tropez. Dále navštívíte město Cannes, které každoročně pořádá mezinárodní filmový festival. Na pobřeží Francouzské riviéry si dopřejete zasloužený odpočinek.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách

Z Prahy okolo 14:00 hod.

2. den - Nice, Francouzská riviéra

V ranních hodinách přijedete do Nice, které je metropolí Francouzské riviéry. Budete mít možnost navštívit květinový a ovocný trh. Poté se projdete po Starém městě, kde se nachází park s vyhlídkou nad městem. Ideální místo pro odpočinek s koupáním. Večer odjezd na hotel.

3. den - záliv St. Tropez, Port Grimaud, plavba lodí

Po snídani se přemístíte do zálivu St. Tropez-Ramatuelle. Toto opevněné městečko je známé jako místo posledního odpočinku herce Gérarda Philipa. Dopoledne vás čeká typický provensálský trh, procházka malebnými uličkami a hřbitov s hrobem a školou Gérarda Philipa. Omrknete i známou četnickou stanici St. Tropez. Procházka přes platanový háj vás zavede do přístavu s množstvím přepychových jachet, ale také s řadou pouličních malířů a umělců.

Poslední zastávka bude v Port Grimaud - luxusním lagunovém přístavním městečku, známém také jako Francouzské Benátky. Těšit se můžete na projížďku lodí a případné koupání na nedaleké pláži. Večer návrat na ubytování.

4. den - Gourdon, St. Paul-de-Vence

Po snídani se vydáte do Gourdonu. Tato kouzelná opevněná vesnice vysoko v kopcích je seskupená kolem hradu z 13. století s nádherným výhledem do vnitrozemí Provence. Vence bylo ve středověku důležitým centrem náboženství. Dnes je to jeden z mnoha vyhledávaných turistických cílů oblasti. Projdete si Staré město s katedrálou, která je postavená na místě původního Martova Chrámu.

St. Paul-de-Vence je jedna z nejslavnějších a turisticky nejnavštěvovanějších opevněných „vesnic na kopci“. Projdete se mezi hradbami z 16. století a úzkými kamennými uličkami, které jsou plné galerií a uměleckých ateliérů. Pokud bude dostatek času, podíváte se i do umělecké sklárny Biot.

5. den - Cannes, Lerinské ostrovy, promenáda La Croisette

Poslední den vás zavede do Cannes. Čeká vás procházka uličkami historického centra na kopec s pevností a vyhlídkou. Projdete se krytou provensálskou tržnicí, festivalovým palácem a promenádou La Croisette.

Odpoledne budete mít možnost fakultativního výletu lodí na Lerinské ostrovy - tady se nachází pevnost na ostrově St. Marguerite, kde byl vězněn známý „Muž s železnou maskou“. Ve zbytku času bude možnost koupání a odpočinku. Večer odjezd do ČR přes Itálii a Rakousko.

6. den - Návrat do ČR:

Návrat do ČR v poledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
3x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
3x kontinentální snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 5 € /os./noc
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...