Adventní památkový Londýn včetně trajektu 

Autobus
snídaně
Hotel

Adventní Londýn - netradiční zájezd. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách, transfer přes Německo a Belgii.

2. den - Celý den v Londýně

V ranních hodinách přejedeme trajektem přes kanál La Manche (cena trajektu je 890 Kč a připlácí se k ceně zájezdu). Autobusem pokračujeme dále do Londýna. Prohlídka města začíná procházkou v části Greenwich, kde se nachází světoznámá Královská observatoř s nultým poledníkem, Námořním muzeem, Královskou námořní akademií a lodí Cutty Sark. 

Lodním plavbám nebude pro dnešní den konec, neboť následuje plavba lodí po Temži k Tower of London (není v ceně zájezdu, ale je nezbytná). Pokud zbude čas, je možnost si prohlédnout tuto mohutnou pevnost. Mimo jiné jsou tady uloženy korunovační klenoty. 

Pokračovat můžeme procházkou přes Tower Bridge, kolem Southwarské katedrály, divadla Globe, kde kdysi působil W. Shakespeare až ke galerii Tate Modern. Po cestě mineme drobné adventní trhy a zabočíme na Millenium Bridge. Kolem katedrály sv. Pavla se dostaneme až do části City. Následuje přejezd lodí do části Westminster. Pokud nám to čas dovolí, vyvezeme se London Eye až “do oblak” a tady se budeme obdivovat Londýnu z výšky. Kdo nemá zájem, může čas využít k procházce podél Temže. Dojít jde až k samotnému Big Benu. Večer přejedeme na ubytování na okraji Londýna.

3. den - Den na adventních trzích

Čeká nás další kolečko po nejlepších londýnských pamětihodnostech. Po britské snídani přejedeme do centra Londýna. Tady bude možnost navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. 

Až se dostatečně vyfotíme s figurínami, projdeme se společně k sídlu královny - Buckinghamskému paláci. Poté se přesuneme přes slavné Trafalgar Square, náměstí Leicester Square a Picadilly Circus do čtvrti zábavy Soho a Čínské čtvrti. 

Odpoledne bude patřit volnému programu na Oxford Street, abyste měli možnost nakoupit k Vánocům to, co vám ještě chybí. Případně můžete nahlédnout na vánoční trhy v Hyde Parku. Ochutnejte místní dobroty, nasajte vánoční atmosféru a hlavně síly na večerní odjezd domů. Pojedeme po nábřeží řeky Temže s výhledem na vánočně osvětlené město.

4. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách přijezd do ČR. 

Cena obsahuje

Doprava autobusem
1x ubytování v hotelu***
1x snídaně formou bufetu
Služby průvodce
Trajekt (Calais - Dover a zpět)
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Vstupy v rámci programu
Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...