Silvestrovský Londýn s ohňostrojem včetně trajektu + sekt do páru  

Autobus
snídaně
Hotel

Užijte si Silvestr v Londýně. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách. 

2. den - Londýn

V časných ranních hodinách přijedeme do francouzského přístavu Calais, odkud se trajektem přemístíme přes kanál La Manche do britského přístavu Dover.

Autobusem přejedeme do Londýna, kde nás čeká plavba po řece Temži, odkud zhlédneme východní předměstí Greenwich, oblast Docklands s výškovou budovou Canary Wharf, světoznámý most Tower Bridge. Ten byl postavený za vlády královny Viktorie. Z lodičky uvidíme i londýnskou pevnost Tower, křižník HMS Belfast, zakotvený na Temži. 

Ale to stále není všechno. Rovněž uvidíme katedrálu sv. Pavla, Národní divadlo a Parlament se zvonem Big Ben, bankovní čtvrť City of London, loď Francise Drabese Zlatý jelen, Shakespearovo divadlo The Globe či galerii Tate Modern. 

Neohrožení se mohou těšit na další program. Následuje totiž projížďka na největším ruském kole v Evropě London Eye, odkud je viditelnost po celém Londýně až do vzdálenosti 30 km.  
Až se dostatečně pokocháme, společně si prohlédneme vládní čtvrť Whitehall, ulici Downing Street, kde sídlí ministerský předseda Velké Británie a Westminsterské opatství. Nevynecháme ani sídlo královny Buckinghamský palác, náměstí Piccadilly Circus a náměstí Trafalgar Square. 

Kdo ještě není znavený celodenním putováním, má možnost navštívit Národní galerii (vstup zdarma). Na náměstí Leicester Squares bude prostor k nákupu suvenýrů. Večer přejedeme na nocleh v hotelu.

3. den - Silvestrovská oslava v Londýně

Po snídani v hotelu přejedeme do čtvrti Myfair, kde se nachází Muzeum voskových figurín M.Tussand¨s. Určitě ho navštívíme včetně 4D show. Nakoukneme do ulice Baker Street s Muzeem Sherlocka Holmese. Poté zamíříme na nákupy do Oxford Street, kde bude osobní volno.

Odpoledne se přesuneme do West Endu, kde bude výtečná silvestrovská večeře v restauraci. Poté se projdeme přes proslulé náměstí Covent Garden, kde je i známá Národní Opera. Čas běží jak splašený a už se blíží silvestrovské oslavy v ulicích Londýna, na Trafalgerském náměstí nebo nábřeží Temže. Po půlnočním přípitku bohužel z Londýna zamíříme zpět domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních/večerních hodinách. 

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu***
1x snídaně
doprava autobusem
trajekt (Calais - Dover a zpět)
služby průvodce
sekt do páru
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Vstupy v rámci programu
Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...