Velký okruh Ukrajinou 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
9 359 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
6 999 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
6 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Během pár dní objevíte největší zajímavosti a perly Ukrajiny. Podíváte se do zajímavých měst a navštívíte honosné pravoslavné stavby, pro které jsou typické nádherné zlaté kopule. Největším lákadlem je možná návštěva Černobylu, kde vás čeká neskutečný zážitek v podobě zastaveného času.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z Brna ve 20:00.

2. den - Lvov, Rovno

Ráno přijedete do města Lvov, kde strávíte celý den prohlídkou města. Jeho historické centrum je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Večer přejezd na hotel do města Rovno.

3. den - Kyjev

Ráno přejedete do Kyjeva, kde vás čeká Pečorská lávra, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Dále uvidíte Náměstí svobody (Majdan nezaleznosti), Sofijevský soubor, projdete se po hlavní kyjevské třídě Kresčatik aj. Večer se ubytujete v Kyjevě.

4. den - Černobyl, Kyjev, Vinnice

Budete mít možnost podniknout fakultativní výlet do Černobylu. Pokud nebudete mít zájem, individuálně si můžete prohlédnout Kyjev. Po návratu z Černobylu nebo prohlídce Kyjeva přejedete na hotel do Vinnice.

Jednodenní prohlídka Černobylu je sestavena tak, abyste s ohledem na čas a pohodlí navštívili co nejvíce míst. Vidět tak můžete například: Černobylskou jadernou elektrárnu, chladící věže nedokončených reaktorů 5 a 6 černobylské jaderné elektrárny, DUGU (Černobyl-2), město Černobyl a město duchů Pripjať (nemocnici, lodní přístav, centrální náměstí, hotel Polissia, kulturní dům Energetik, lunapark s ruským kolem, plavecký bazén a školu).

5. den - Kamenec Podolský, Mukačevo

Ráno přejedete do Kamence Podolského, kde absolvujete prohlídku významné středověké pevnosti, která čeká na zařazení na seznam památek UNESCO. Večer přejezd do Mukačeva, kde se ubytujete na hotelu.

6. den - Mukačevo, Užhorod

Ráno vás čeká prohlídka města Mukačevo a zámku Palanok. Poté přejedete do Užhorodu, kde podniknete prohlídku města a Užockého zámku. Odpoledne odjezd zpět do ČR.

7. den - Příjezd do ČR

Návrat do ČR v ranních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
4x ubytování v hotelu**/***
4x snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu
celodenní exkurze do Černobylu: 2 990 Kč
Pobytová taxa včetně parkovného 100,-kč/os./noc.( 85 hriven)
doplatek za jednolůžkový pokoj 790,-kč/os./noc.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...