To nejlepší z Londýna ve 4 dnech 

Autobus
snídaně
Hotel

Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jenom množstvím svých památek, jakými jsou například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben se známým zvonem. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku, nebo se svezli ve známých dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je rozhodně nedostačující k návštěvě této metropole. Obzvlášť pokud chcete prozkoumávat přilehlé okolí. Za krátkou návštěvu určitě stojí útesy Seven Sisters nebo anglický Kent či Brighton.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Londýn - Greenwich a část CITY

S východem sluníčka přijedeme do francouzského přístavu Calais a čeká nás plavba ranním trajektem před kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříme k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Ale k vidění je toho tady mnohem více. Mrknout se můžete na loď Cutty Sark nebo do Námořního muzea, po procházce se lodí přesuneme do části CITY - k London Bridge, kde zahájíme prohlídku u Southwarské katedrály, dále Divadlo Globe, Taten Modern a přes Milenium bridge dojdeme ke katedrále sv. Pavla. (prostor k prohlídce). Následně zamíříme směrem k Toweru, což je staletá pevnost a aktuálně místo, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit jde i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Během cesty se zastavíme u monumentu. Poo prohlídce Toweru zamíříme k Tower Bridge a k zakotvému i známému křižníku HMS Belfast. Poté přesun metrem k autobusu.

Večer nás čeká přejezd na ubytování.

3. den - Londýn - Westminster

Po snídaní v hotelu se opět vydáme prozkoumávat krásy Londýna. Začneme v části Westminster. Tady bude prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříme Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdeme po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomene prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác. Dále se zastavíme na slavných náměstí je Trafalgar square, Leicester square (prostor na oběd v části SOHO nebo čínské čtvrti) či Picadilly circus. Prohlídku zakončíme návštěvou muzea voskových figurín - Madame Tussaud´s a nákupy na Oxford Street. Přesun metrem zpět k autobusu. Večer zamíříme zpátky domů do ČR.

4. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu***, 1x kontinentální snídaně, služby průvodce, trajekt (Calais - Dover a zpět), zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, 20Ł přejezd hromadnou dopravou - nepovinný příplatek, Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...