To nejlepší z Londýna ve 4 dnech 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
5 184 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
4 489 Kč/osobu
Cena za osobu ve tříůžkovém pokoji
4 489 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jenom množstvím svých památek, jakými jsou například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben se známým zvonem. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku, nebo se svezli ve známých dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je rozhodně nedostačující k návštěvě této metropole. Obzvlášť pokud chcete prozkoumávat přilehlé okolí. Za krátkou návštěvu určitě stojí útesy Seven Sisters nebo anglický Kent či Brighton.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Londýn - Westminster

Nad ránem přijedeme do francouzského přístavu Calais a nalodíme se na trajekt přes kanál La Manche do Londýna. Po příjezdu do hlavního města Velké Británie se přesuneme metrem do části Westminster. Ti z vás, kdo se nebojí výšek, mají jedinečnou možnost se podívat shora z kola London Eye na město.

Poté pokračujeme v prohlídce po typických památkách Londýna: Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Downing Street, kde se nachází rezidence britského ministerského předsedy, a Horse Guard Parade. Nesmíme zapomenout ani na St. James Park a krásný královský Buckinghamský palác. Večer odjedeme na naše ubytování.

3. den - V centru Londýna:

Po snídani přejedeme znovu do centra Londýna a uděláme si druhou návštěvu tohoto britského hlavního města. Vždyť jeden den na všechny jeho památky by bylo žalostně málo. 

Naše putování začneme u Toweru, což je staletá pevnost a nyní místo, kde jsou uloženy královské korunovační klenoty. Také se tady můžete setkat s „Beefeatry“, což je název pro strážce pevnosti. Rovněž zájemci o historii mohou navštívit muzeum zbraní. Určitě nevynechejte prohlídku symbolu Londýna - Tower Bridge. Nedaleko se nachází křižník HMS Belfast, který je taky přístupný turistům.

Pokračovat budeme v pěší prohlídce k Southwarské katedrále kolem divadla Globe (místo, kde působil W. Shakespeare) až ke katedrále sv. Pavla. Pěšky se dostaneme ke Covent Garden a prohlídku centra Londýna zakončíme na Trafalgar square.

Odpoledne následuje plavba lodí po Temži z části Westminster až na Greenwich, kde je k vidění celá řada pamětihodností. Budete tak mít možnost shlédnout loď Cutty Sark, The Old Royal Naval College, Maritime museum nebo Národní observatoř, kudy prochází slavný nultý poledník.

Ve večerních hodinách odjedeme zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
1x ubytování v hotelu***
1x snídaně formou bufetu
Služby průvodce
Trajekt (Calais - Dover a zpět)
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Vstupy v rámci programu
20Ł přejezd hromadnou dopravou - nepovinný příplatek
Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...