Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera včetně trajektu 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Londýn - Westminster a Harry Potter

Příjezd do francouzského přístavu Calais v brzkých ranních hodinách, plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. Po příjezdu se přesuneme metrem do části Westminster – možnost jízdy na London Eye, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Downing Street a Horse Guard Parade. Nesmíme zapomenout na St. James Park a krásný Buckinghamský palác. V odpoledních hodinách přesun k ateliérům Harryho Pottera. Večer odjezd na ubytování.

3. den - Londýn - City

Po snídani odjezd do centra Londýna, začneme u Toweru, což je staletá pevnost a nyní místo, kde jsou uloženy královské korunovační klenoty, můžete se zde setkat s „Beefeatry“ strážci pevnosti nebo navštívit muzeum zbraní, dále máte možnost prohlédnout si zblízka symbol Londýna Tower Bridge, navštívit křižník HMS Belfast, pokračovat budeme v pěší prohlídce k Southwarské katedrále, kolem divadla Globe (místo, kde působil W. Shakespeare) ke katedrále sv. Pavla. Pěšky se dostaneme ke Covent Garden a centrum Londýna zakončíme na Trafalgar square. Odpoledne následuje plavba lodí po Temži z části Westminster až na Greenwich, kde budete mít možnost shlédnout loď Cutty Sark, The Old Royal Naval College, Maritime museum a národní observatoř, kudy prochází nultý poledník. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně formou bufetu, služby průvodce, trajekt (Calais - Dover a zpět), zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, 20Ł přejezd hromadnou dopravou - nepovinný příplatek, pobytová taxa včetně parkingu 2 Ł

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...