Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
4 684 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
3 989 Kč/osobu
Cena za osobu ve tříůžkovém pokoji
3 989 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Londýn - Westminster a Harry Potter

S východem sluníčka přijedeme do francouzského přístavu Calais a čeká nás plavba ranním trajektem před kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříme do části Westminster. Tady bude prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříme Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdeme po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomene prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác.

Odpoledne vás bude čekat návštěva ateliérů Harry Pottera. Na prohlídku bude dostatek volného času.

Večer nás čeká přejezd na ubytování.

3. den - Londýn - City

Po snídaní v hotelu se opět vydáme prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je žalostně málo. Dnešní procházku začneme u Toweru, což je staletá pevnost a aktuálně místo, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit jde i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Společně budeme pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále.

Po cestě mineme divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdeme ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedeme až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar square. Odpoledne bude odpočinkovější. Nasedneme na loď a projedeme se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Ale k vidění je toho tady mnohem více. Mrknout se jde na loď Cutty Sark nebo do Námořního muzea. Večer zamíříme zpátky domů do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, trajekt (Calais - Dover a zpět), 1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně formou bufetu, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, 20Ł přejezd hromadnou dopravou - nepovinný příplatek, pobytová taxa včetně parkingu 2 Ł

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...