Londýn s návštěvou Windsoru a ateliérů Harryho Pottera 

Autobus
snídaně
Hotel

Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jen množstvím památek, jako je například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku nebo se svezli ve známým dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je nedostačující k návštěvě této metropole. Co teprve, když se rozhodnete navštívit proslulé filmové ateliéry Harryho Pottera?!

Termíny a ceny:

04. 07. - 08. 07. 2018: 5.489 Kč - 7% sleva = 5.089 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
08. 08. - 12. 08. 2018: 5.489 Kč - 7% sleva = 5.089 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
24. 10. - 28. 10. 2018: 4.989 Kč - 8% sleva = 4.589 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: Únorové akční ceny jsou pro velký zájem prodlouženy až do 19. 3. 2018. V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den - V Londýně

S východem sluníčka přijedeme do francouzského přístavu Calais a čeká nás plavba ranním trajektem před kanál La Manche až do Londýna a zamíříme do části Westminster. Tady bude prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. a spatříme Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdeme po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci britský ministerský předseda. Samozřejmě nezapomene prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác. Tím ale dnešní prohlídka Londýna zdaleka nekončí. Pokračovat budeme dále na Leicester square a k Picadilly circusu. Dále se přesuneme k Hyde Parku, kde si dáme rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street, nebo případně navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Anebo zůtaňte odpočívat v této zelené oáze. Večer nás čeká přejezd na ubytování.

 

3. den - Ateliéry a hrad Windsor

Po snídani odjezd na zámek Windsor – největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů.V odpoledních hodinách se poté přesuneme k ateliérům Harryho Pottera, kde budete mít dostatek času na prohlídku. Večer odjezd na ubytování.

4. den - v Londýně - Tower a Greenwich:

Po snídaní v hotelu se opět vydáme prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je žalostně málo. Dnešní procházku začneme u Toweru, což je staletá pevnost a aktuálně místo, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit jde i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast.

Společně budeme pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě mineme divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdeme ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedeme až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar square. Odpoledne bude odpočinkovější. Nasedneme na loď a projedeme se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Ale k vidění je toho tady mnohem více. Mrknout se lze na loď Cutty Sark nebo do Námořního muzea. Večer zamíříme zpátky domů do ČR.

5. den - Příjezd do ČR:

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x kontinentální snídaně
Trajekt (Calais - Dover a zpět)
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna - 5 GBP /os./noc
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...