Slovinsko plné relaxu, koupání a výletů  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
7 269 Kč
6 179 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
5 499 Kč
4 674 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
5 499 Kč
4 674 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Podíváte se do jednoho z největších jeskynních komplexů na světě, nahlédnete do dávné historie slovinských měst a projdete se Národním parkem Triglav k úchvatné soutěsce Vintgar. 

Program zájezdu

1. den - Lublaň, Portorož

V nočních hodinách odjezd z ČR. V ranních hodinách přijedete do hlavního města Slovinska Lublaně, kde s průvodcem strávíte čas do odpoledne. Během komentované procházky bude i individuální volno na vlastní průzkum města a nákup suvenýrů. V odpoledních hodinách se přesunete k moři do Portorože, kde se ubytujete a večer budete mít volný program, který můžete využít například k procházce po pláži nebo městečku.

2. den - Škocjanské jeskyně, Piran

Po snídani vás bude čekat exkurze do Škocjanských jeskyní. Po obědě se vydáte zpět na ubytování, budete mít volný program ke koupání. Večer vás čeká návštěva města Piran, kde budete mít prostor k večeři a můžete se těšit na komentovanou prohlídku města s průvodcem. Večer návrat na hotel.

3. den - Koper

Po snídani odjezd do města Koper, kde společně s průvodcem uvidíte poslední dochovanou bránu Muda, Prétorský palác, kostel Nanebevzetí Panny Marie a románskou rotundu sv. Jana Křtitele. Nebude chybět prostor pro osobní volno a na oběd. Po obědě se vrátíte zpět na ubytování, kde budete mít prostor pro volný program a ke koupání.

4. den - NP Triglav, Bled

Po snídani odjezd do Triglavského národního parku, kde pěšky půjdete k Savickému vodopádu. Dále budete pokračovat stezkou v úchvatné soutěsce Vintgar. Místy se přechází po mostech nad peřejemi řeky Radovné. Dostanete se až do městečka Bled, kde můžete navštívit Bledský hrad. Před osobním volnem v tomto lázeňském městě s promenádou proběhne krátká komentovaná procházka s průvodcem. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V ranních hodinách příjezd zpět do ČR.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...