Odkrývání slovinských skvostů v okolí Triglavu a Bledu na 2 noci v hotelu **** 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
201,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
155,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
155,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Oč menší je Slovinsko země, o to více zajímavostí svým turistům nabízí. Zejména příroda kolem jezera Bled je vyhledávanou, ať už pro výstup na Triglav nebo další z mnoha pěších túr v národním parku. Ve Slovinsku leží i malý kus pobřeží, kde je možnost zrelaxovat po náročných výšlapech. Za návštěvu určitě stojí i jeskyně Postojna. Co se vydat prozkoumat tuto malou-velkou zem na vlastní nohy?

Program zájezdu

1. den - V Ptuji a Lublani:

Z ČR budeme odjíždět v ranních hodinách po půlnoci, abychom hned první den zájezdu mohli obdivovat krásu Slovinska. Dopoledne přijedeme do nejstaršího slovinského města Ptuje. Jedná se o architektonický klenot na břehu řeky Drávy, který je zcela obklopen vinicemi. Bude možnost navštívit místní termální lázně, kde naleznete vnitřní i venkovní bazény. Určitě bude čas na krátkou procházku městem.

Poté přejedeme do hlavního města Slovinska Lublaně, kde s průvodcem strávíme zbytek odpoledne. Během komentované procházky bude i individuální volno na vlastní průzkum města a jeho suvenýrů. Večer společně přejedeme na hotel.

2. den - v NP Triglav a v Bledu:

Po snídani pojedeme do Triglavského národního parku, kde pěšky půjdeme k Savickému vodopádu. Alternativní možností je výjezd lanovkou na horu Vogel. Společně budeme pokračovat stezkou v úchvatné soutěsce Vintgar. Místy se přechází po mostech na peřejemi řeky Radovné

Dostaneme se až do městečka Bled, kde zájemci mohou navštívit Bledský hrad. Před osobním volnem v tomto lázeňském městě s promenádou proběhne krátká komentovaná procházka s průvodcem. Večer se vrátíme na naše ubytování.

3. den - Ze slovinského krasu na pobřeží:

Po snídani se pojedeme podívat na jeskyni Postojna s krátkou fotopauzou u Predjamského hradu. Pro milovníky mořských radovánek máme dobrou zprávu, že do odpoledního programu je zařazena návštěva slovinského pobřeží Portonož, kde bude prostor na koupání. Před večerním odjezdem zpátky do ČR ještě zamíříme na procházku do města Pirana - kouzelné městečko s architekturou připomínajíc Benátky.

4. den - Návrat do ČR

návrat do ČR v brzkých ranních/dopoledních hodinách.

Poznámka

Vstupy v rámci programu: Jeskyně Postojna (včetně audio průvodce v českém jazyce 25, 50 €), Bledský hrad (7, 50 €) - individuálně, termální lázně 15 €, Soutěska Vintgar u Bledu 3 €, vodopád Savica 3 €.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. / noc (celkem: 6 €)
vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...