Adventní Krakov a solné doly Wieliczka 

Autobus
bez stravy
Bez ubytování

Program zájezdu

1. den - Adventní Krakov a solné doly Wieliczka

Z České republiky budeme odjíždět v brzkých ranních hodinách. S rozbřeskem přijedeme do Wieliczky, nejstaršího solného dolu, který je stále v provozu. Je také zapsán na seznamu UNESCO. Těšit se tak můžete na prohlídka dolu, jeho chodeb, kaplí a sálů vytesaných v soli. 

Poté přejedeme autobusem do Krakova, kde následuje prohlídka historického centra města. Uvidíte nejen královský hrad Wawel, ale i hlavní náměstí, kde si užijete krásně nazdobené adventní trhy. Bude čas na ochutnávání specialit a případné dokoupení chybějících vánočních dárků pro blízké. V pozdních večerních hodinách se vydáme zpátky na cestu domů.

Cena obsahuje

doprava autobusem, služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu
Doporučené kapesné je cca 150 PLN na osobu. Záleží na věku účastníka zájezdu (děti a mládež mají často slevy) a vašich zájmech. Pokud plánujete nákup dárků, nezapomeňte si s sebou vzít ještě něco navíc. Vstupy do solných dolů - cca 90 PLN (dítě do 4 let a studenti do 26 let: 64 PLN; dospělá osoba: 84 PLN - pro fotografy - poplatek 10PLN). Částka se platí průvodci předem v autobuse.

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...