4 dny v Amsterdamu a největším rozkvetlém parku v Evropě - Keukenhofu 

Autobus
snídaně
Hotel

Nizozemsko je proslavené nejenom chutnými sýry, všudypřítomnými větrnými mlýny, ale také láskou ke květinám, především pak upravenými záhony tulipánů. Však se tady nachází největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který stojí za návštěvu s prohlídkou. Na tradiční život v dřívějším Holandsku se vydávají návštěvníci podívat do skanzenu Zaanse Schans. Tady se nachází zachovalé domy ze 17. století. Ale asi největší pozornost turistů přitahuje Čtvrť červených luceren v Amsterdamu. Hlavní město Nizozemska ale nabízí více než jen procházku “noční čtvrtí”. Co se třeba projet po místních kanálech na lodičkách? V době konání květinového korza, které se koná 21. 4. 2018, bude program přizpůsobený.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.

2. den - V Zaanse Schans a Keukenhofu:

V ranních hodinách příjezd do areálu Zaanse Schans. Tady následuje prohlídka tohoto skanzenu, kde se nachází stavby holandských dřevěných domů ze 17. století a pět typů zachovalých větrných mlýnů. Je tu i malá farma s prodejnou na výrobu sýrů typu gouda. Ochutnejte sami. Návštěvník skanzenu má dále možnost nahlédnout na výrobu typických holandských dřeváků. Rovněž se tady nachází 3 muzea: hodin, destilace a pekařství. Po prohlídce skanzenu přejedeme do Keukenhofu, kde bude asi 9 hodinová prohlídka největšího rozkvetlého parku v Evropě. Zájemci si mohou prohlédnout přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na volné ploše v parku s rozlohou 32 hektarů. Kromě tulipánů jsou tu samozřejmě i další rozkvetlé zahrady s rostlinami - na volné ploše, ale také v pavilonech. Večer nás čeká odjezd na ubytování v hotelu.

3. den - Ve Volendamu a Amsterdamu:

Po snídani pojedeme do Volendamu, kde bude krátká fotopauza. Poté přejedeme do Amsterdamu na cca 9 hodinovou prohlídku. Navštívíme historického centrum, kde uvidíme například náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Nevynecháme ani prohlídku chrámu Westerkirche, návštěvu květinového trhu či  Říšského muzea s přilehlým parkem „I am Amsterdam“. Tady doporučujeme posedět u kávy na náměstí Rembrandta a omrknout zdejší bleší trh. Ve večerních hodinách bude projížďka na lodích po kanálech a samozřejmě návštěva slavné Čtvrti červených luceren. Večer odjezd zpátky do ČR.

4. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
1x ubytování v hotelu***
1x snídaně
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 3 € /os./noc
Vstupy v rámci programu
Doplatek za jednolůžkový pokoj 590,-kč/os./noc (výjimka květinové korzo 790,-kč/os./noc.)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...