4 dny v Amsterdamu a největším rozkvetlém parku v Evropě - Keukenhofu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
4 089 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
3 499 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
3 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Nizozemsko je proslavené nejenom chutnými sýry, všudypřítomnými větrnými mlýny, ale také láskou ke květinám, především pak upravenými záhony tulipánů. Však se tady nachází největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který stojí za návštěvu s prohlídkou. Na tradiční život v dřívějším Holandsku se vydávají návštěvníci podívat do skanzenu Zaanse Schans. Tady se nachází zachovalé domy ze 17. století. Ale asi největší pozornost turistů přitahuje Čtvrť červených luceren v Amsterdamu. Hlavní město Nizozemska ale nabízí více než jen procházku “noční čtvrtí”. Co se třeba projet po místních kanálech na lodičkách?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.

2. den - Zaanse Schans a Keukenhof

V ranních hodinách přijedete do areálu Zaanse Schans. Tady následuje prohlídka tohoto skanzenu, kde se nachází stavby holandských dřevěných domů ze 17. století a pět typů zachovalých větrných mlýnů. Je tu i malá farma s prodejnou na výrobu sýrů typu gouda. Ochutnejte sami. Dále máte možnost nahlédnout na výrobu typických holandských dřeváků. Rovněž se tady nachází 3 muzea: hodin, destilace a pekařství.

Po prohlídce skanzenu přejedete do Keukenhofu, kde bude přibližně 9 hodinová prohlídka největšího rozkvetlého parku v Evropě. Prohlédnete si přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na volné ploše v parku s rozlohou 32 hektarů. Kromě tulipánů jsou tu samozřejmě i další rozkvetlé zahrady s rostlinami na volné ploše i v pavilonech. Večer vás čeká odjezd na hotel.

3. den - Volendam a Amsterdam

Po snídani pojedete do Volendamu, kde bude krátká fotopauza. Poté přejedete do Amsterdamu na přibližně 9 hodinovou prohlídku. Navštívíte historické centrum, kde uvidíte například náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Nevynecháte ani prohlídku chrámu Westerkirche, návštěvu květinového trhu nebo Říšského muzea s přilehlým parkem „I amsterdam“. Tady doporučujeme posedět u kávy na náměstí Rembrandta a omrknout zdejší bleší trh. Ve večerních hodinách vás čeká projížďka na lodích po vodních kanálech a samozřejmě návštěva slavné Čtvrti červených luceren. Večer odjezd zpátky do ČR.

4. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 5 € /os./noc
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...