3 dny v Amsterdamu a největším rozkvetlém parku v Evropě - Keukenhofu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za sedadlo v autobuse
1 799 Kč/osobu
Autobus
bez stravy
Sedadlo

Nizozemsko je proslavené nejenom chutnými sýry, všudypřítomnými větrnými mlýny, ale také láskou ke květinám, především pak upravenými záhony tulipánů. Však se tady nachází největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který stojí za návštěvu s prohlídkou. Na tradiční život v dřívějším Holandsku se vydávají návštěvníci podívat do skanzenu Zaanse Schans. Tady se nachází zachovalé domy ze 17. století. Ale asi největší pozornost turistů přitahuje Čtvrť červených luceren v Amsterdamu. Hlavní město Nizozemska ale nabízí více než jen procházku “noční čtvrtí”. Co se třeba projet po místních kanálech na lodičkách? V době konání květinového korza, které se koná 13. 4. 2019, bude program přizpůsobený. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.

2. den - Keukenhof a Amsterdam

V ranních hodinách přijedete do Keukenhofu, kde bude asi 4 hodinová prohlídka největšího rozkvetlého parku v Evropě. Můžete si prohlédnout přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na volné ploše v parku s rozlohou 32 hektarů. Kromě tulipánů jsou tu samozřejmě i další rozkvetlé zahrady s rostlinami - na volné ploše i v pavilonech.

Poté přejedete do Amsterdamu na cca 9 hodinovou prohlídku. Navštívíte historického centrum, kde uvidíte například náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Nevynecháme ani prohlídku chrámu Westerkirche, návštěvu květinového trhu či  Říšského muzea s přilehlým parkem „I amsterdam“. Tady doporučujeme posedět u kávy na náměstí Rembrandta a omrknout zdejší bleší trh. Ve večerních hodinách bude projížďka na lodích po kanálech a samozřejmě návštěva slavné Čtvrti červených luceren. Večer odjezd zpátky do ČR.

3. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...