Za delfíny i větrnými mlýny do Harderwijku, Amsterdamu a Zaanse Schans 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách

2. den - Delfinárium Harderwijk

V ranních hodinách příjezd do mořského parku Delfinárium Harderwijk, celodenní pobyt v parku s atrakcemi a bohatým programem. Možnost koupání v jezeře přímo v areálu Delfinária na krásné písečné pláži. V odpoledních hodinách odjezd na ubytování v hotelu. Večeře, individuální program.

3. den - Zaanse Schans a Amsterdam

Po snídani odjezd do skanzenu s větrnými mlýny Zaanse Schans. Prohlídka areálu vzniklého jako skansen, kde jsou soustředěny stavby holandských dřevěných domů od 17. stol. a pět typů větrných mlýnů. Exkurze výrobny sýrů a možnost nákupů. Zájemci také mohou navštívit tři muzea, která jsou součástí areálu. Jsou to: muzeum hodin, muzeum destilace a muzeum pekařství. Po prohlídce odjezd do Amsterdamu. Prohlídka města 9 hodin – návštěva historického centra náměstí Dam s Královským palácem, Národním památníkem, Muzeem Madame Tussauds, prohlídka chrámu Westerkirke, návštěva květinového trhu, návštěva Říšského muzea s přilehlým parkem „I am Amsterdam“, posezení u kávy na náměstí Rembrandta, návštěva blešího trhu, procházka po židovské čtvrti. Ve večerních hodinách projížďka na lodích po kanálech – grachtech a návštěva Čtvrti červených luceren. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně formou bufetu, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 2 € / os. / noc, vstupy v rámci programu, večeře 23€ (není povinné)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...