6denní expedice Holandskem - Amsterdam, Keukenhof, Delft, Alkmaar 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
282,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
213,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
213,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Nizozemsko je proslavené nejenom chutnými sýry, všudypřítomnými větrnými mlýny, ale také láskou ke květinám. Však se tady nachází největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který stojí za návštěvu. Na tradiční život v dřívějším Holandsku se vydávají návštěvníci podívat do skanzenu Zaanse Schans. Ale asi největší pozornost turistů přitahuje Čtvrť červených luceren v Amsterdamu. V době konání květinového korza, které se koná 21. 4. 2018, bude program přizpůsobený. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

V odpoledních hodinách odjezd z ČR s tranzitem přes Německo.

2. den - V Amsterdamu:

V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu, kde následuje pěší prohlídka města s průvodcem - ulice Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulice Rokin a květinový trh. V odpoledních hodinách poplujeme na lodičkách po místních kanálech („grachtech“). Navečer nás čeká prohlídka Čtvrtí červených luceren s kostelem Oude kerk. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den - V Almaaru a Zaanse Schans:

Po snídani odjezd do Alkmaaru, historického města s grachty. Poté následuje návštěva bývalé rybářské vesničky Volendam se starobylým centrem a mnoha malými rybářskými domky.

Přejedeme do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Ve večerních hodinách návrat zpět na hotel.

4. den - V Keukenhofu a Den Haag:

Po snídani odjezd do Keukenhofu, což je největší květinový park v Evropě s překrásnou zahradou. Park má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů i řady klidných míst s výhledem na fontány. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin. Odpoledne bude zastávka v Scheveningenu, nejvýznamnějším lázeňském letovisku v Holandsku v městě Den Haag s vyhlídkou na severní moře. Cestou na hotel navštívíme město Delfy, někdejší sídlo holandských hrabat, které je proslavené známou delfskou keramikou „fajáns“. Večer návrat na hotel.

5. den - Muzejní den v Amsterdamu:

Po snídani příjezd do Amsterdamu. Návštěva náměstí Museumplein (zde je známý nápis I Amsterdam) a exkurze do pivovaru Heineken. Následuje volný program – posezení v kavárnách a volno k nákupům. Podle zájmu můžete navštívit Vondelpark nebo muzea: Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum či Muzeum Anny Frankové (doporučujeme vám rezervaci vstupenek předem na odpolední hodiny). Večer odjezd do ČR.

6. den - Příjezd do ČR:

Návrat do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 3x ubytování v hotelu***, 3x snídaně, služby průvodce, zákonné pojištění proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. noc, vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...