6denní expedice Holandskem - Amsterdam, Keukenhof, Delft, Alkmaar 

Autobus
snídaně
Hotel

Nizozemsko je proslavené nejenom chutnými sýry, všudypřítomnými větrnými mlýny, ale také láskou ke květinám. Však se tady nachází největší rozkvetlý park v Evropě Keukenhof, který stojí za návštěvu. Na tradiční život v dřívějším Holandsku se vydávají návštěvníci podívat do skanzenu Zaanse Schans. Ale asi největší pozornost turistů přitahuje Čtvrť červených luceren v Amsterdamu. V době konání květinového korza, které se koná 21. 4. 2018, bude program přizpůsobený. 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

V odpoledních hodinách odjezd z ČR s tranzitem přes Německo.

2. den - V Alkmaaru a v Amsterdamu:

Po snídani odjezd do Alkmaaru, historického města s grachty. Poté příjezd do Amsterdamu, kde následuje pěší prohlídka města s průvodcem - ulice Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulice Rokin a květinový trh. Navečer si můžete individuálně prohlédnout Čtvrt červených luceren s kostelem Oude kerk. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den - Zaanse Schans, Den Haag a Delft:

Po snídani příjezd do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Poté následuje návštěva bývalé rybářské vesničky Volendam se starobylým centrem a mnoha malými rybářskými domky. Odpoledne bude zastávka v Scheveningenu, nejvýznamnějším lázeňském letovisku v Holandsku v městě Den Haag s vyhlídkou na severní moře. Cestou na hotel navštívíme město Delft, někdejší sídlo holandských hrabat, které je proslavené známou delfskou keramikou „fajáns“. Večer návrat na hotel.

4. den - Keukenhof:

Po snídani odjezd do Keukenhofu, což je největší květinový park v Evropě s překrásnou zahradou. Park má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů i řady klidných míst s výhledem na fontány. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin. Večer odjezd na hotel.

5. den - Muzejní den v Amsterdamu:

Po snídani budeme pokračovat v prohlídce Amsterdamu. Návštěva náměstí Museumplein (zde je známý nápis I Amsterdam) a exkurze do pivovaru Heineken. Následuje volný program – posezení v kavárnách a volno k nákupům. Podle zájmu můžete navštívit Vondelpark nebo muzea: Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum či Muzeum Anny Frankové (doporučujeme vám rezervaci vstupenek předem online na odpolední hodiny). Nevynecháme ani plavbu na lodičkách po místních kanálech („grachtech“). Večer odjezd do ČR.

6. den - Příjezd do ČR:

Návrat do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 3x ubytování v hotelu***, 3x snídaně, služby průvodce, zákonné pojištění proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. noc, vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...