Nizozemsko s koupáním a návštěvou Amsterdamu 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
5 679 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
4 499 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
4 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Zrelaxujete se u moře omílající město Zandvoort, navštívíte přímořská městečka Noordwijk a Scheveningen, podíváte se do sýrového města Gouda, necháte se unést větrnými mlýny a ve městě Rotterdam navštívíte vyhlídkovou věž Euromast.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den - Delft

Ráno příjezd do města Delft, kde následuje krátká prohlídka s průvodcem. Uvidíte například gotický kostel Nieuwe Kerk, kde jsou tradičně pohřbíváni všichni členové královského rodu Oranje-Nassau. Vilém Mlčenlivý byl v Delftu v roce 1584 zavražděn. Tomuto muži je věnovaná expozice v místě jeho vraždy. Delft se proslavil i svou porcelánkou, která vypilovala italskou majoliku a oslnila svět "Delftským modrým” (technika fajáns). Až se na vše vynadíváte, přesunete se do města Zandvoort - letoviska na písečných dunách, kde budete mít dostatek času na prohlídku města a relaxaci u moře. Odjezd na ubytování.

3. den - Rotterdam a Haarlem

Po snídani odjezd do města Gouda, které je známé výrobou sýrů a dochovaným historickým centrem s tržištěm. Známé sýrové trhy se konají v letních měsících a zachovaly si tradiční rysy. Během prohlídky uvidíte gotickou radnici Stadhuis a kostel St. Janskerk. Další zastávka bude ve známém městě Rotterdam - Europoort, největším přístavu Evropy a největším kontejnerovém přístavu na světě. Uvidíte také vyhlídkovou věž Euromast, která je symbolem Rotterdamu. Dále vás čeká prohlídka centra se zajímavou a originální moderní architekturou. Budete mít dostatek času i pro návštěvu muzeí Scheepvaartmuseum, Muzeum Boijmans Van Beuningen nebo Kunsthal na Museumpark.

Poslední zastávka bude ve městě Haarlem ležícím na řece Spaame. Město má úžasné historické centrum, které je poseto monumentálními budovami. Pokud je vám název města povědomý, slavná newyorská čtvrť Harlem byla po tomto městě pojmenována holandskými osadníky. Večer odjezd na hotel.

4. den - Zaanse Schans a Amsterdam

Po snídani odjezd do skanzenu Zaanse Schans s větrnými mlýny a ukázkou řemesel. Po obědě přejedete do Amsterdamu, kde absolvujete pěší prohlídku města s průvodcem. Projdete ulicí Damrak, přes náměstí Dam s královským palácem a květinovým trhem. Odpoledne je pro vás připravena plavba lodí po místních kanálech "grachtech". Poté navštívíte náměstí Museumplein s nápisem "I amsterdam" a budete mít možnost exkurze do pivovaru Heineken. Navečer vás nemine prohlídka Čtvrti červených luceren s kostelem Oude Kerk. Večer odjezd zpět do ČR.

5. den - Odjezd z ČR

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa - 5 € /os./noc
Vstupy v rámci programu
doplatek za jednoůžkový pokoj - 790,-kč/os./noc.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...