Vánoční Amsterdam, festival světel s návštěvou kouzelného Bruselu 

Autobus
Snídaně
Hotel

Už od roku 2012 každoročně v období prosince a ledna v Amsterdamu probíhá Slavnost světel (Light Festival). Představuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage a pro rok 2017 se návštěvníci mohou těšit na téma Iluminace. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Téma roku 2017 jsou Vodní barvy. Nejen festival je možné shlédnout v adventním čase v hlavním městě Holandska.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR. 

2. den - Zaanse Schans a Amsterdam a Festival světel

Ráno dorazíme do skanzenu Zaanse Schans, kde uvidíte typické holandské dřevěné domy ze 17. století spolu s plně funkčními větrnými mlýny. Skanzen ale nabízí mnohem více, prozkoumat můžete i farmu na výrobu sýrů a rovnou si je tady zakoupit. Nebo vás láká ukázka výroby proslavených holandských dřeváků?
Až se na všechno dostatečně vynadíváme, přejedeme do Amsterdamu. Vystoupíme u budovy Nemo, odkud spolu s průvodcem zamíříme do města. Projdeme se od budovy vlakového nádraží na hlavní náměstí Dam, kde se nachází Královský palác a Nový kostel.
Tím ale návštěva muzeí zdaleka nekončí. Dále budeme pokračovat až na Muzejní náměstí, kde navštívíme vánoční trh. Také je možno individuálně absolvovat návštěvu nedalekého pivovaru Heineken spojenou s ochutnávkou. V odpoledních hodinách (přibližne 15:30) se uskuteční projížďka na lodích po kanálech. Festival V Amsterdamu probíhá každoročně v období prosince a ledna už od roku 2012. Prezentuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Festival tak nabízí přehlídku barev, inovativních a interaktivních děl v zimním období tohoto holandského velkoměsta. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

 

3. den - Vánoční trhy v městské jeskyni - Cauberg

Po snídani se přesuneme do Caubergu - kde na Vás celý den čekají vánoční trhy v netradiční jeskyni, krásně osvětlené městečko - množství trhů - https://www.kerststadvalkenburg.nl/en// . 

Možnost návštěvy termálů "Therme 2000".

 


 

4. den - Příjezd do ČR

V dopoledních hodinách návrat zpět do ČR. 

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu***
1x snídaně
služby průvodce
služby průvodce
zákonné pojištění proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, pobytová taxa - 3 € / os. / noc
plavba lodí po grachtech
Návštěva vánoční jeskyně
Dospělý € 7
Děti < 12 let € 5
Děti < 5 let € 0
Skupina > 20 osob € 6,50
Vstup do termálů: dospělý 22,50 €

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

17
1
23
shutterstock_535385758
shutterstock_551103604
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...