3denní Silvestr v Amsterdamu + sekt do páru 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za sedadlo v autobuse
1 589 Kč/osobu
Autobus
bez stravy
Sedadlo

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Amsterdam, světelná show a ohňostroj

V ranních hodinách vystoupíme u Nema, kde spolu s průvodcem půjdeme prozkoumat město. Začneme na terase Nema, mineme Námořnické muzeum i koráb Amsterdam. Pěšky dojdeme až na náměstí Dam okolo Oude krke, kde bude následovat osobní volno. 

Nepřijdeme ani o trochu té erotiky při návštěvě Čtvrti červených luceren. Večer ponecháme vašim oslavám Nového roku i sledování novoročního amsterdamského ohňostroje. Nejpopulárnější místa, kde slavit jsou China Town u Nieuwmarktu nebo na náměstí Dam před Královským palácem. Oblíbená místa v centru, kde se slaví, jsou rovněž Leidseplein, Museumsplein a Rembrandtsplein.

Už od roku 2012 každoročně v období prosince a ledna v Amsterdamu probíhá Slavnost světel (Light Festival). Představuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma. První je pěší trasa po okolí Plantage a pro rok 2017 se návštěvníci mohou těšit na téma Iluminace. Vodní cesta nabízí si užít neopakovatelný světelný zážitek od hladiny vody. Téma roku 2017 jsou Vodní barvy. Určitě stojí za to ho shlédnout i během silvestrovského času v Amsterdamu. V nočních hodinách odjezd zpět do ČR.

3. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...