Budapešť s návštěvou termálů s přespáním 

Autobus
snídaně
Hotel

Vychutnejte si s námi pobyt v nejkrásnějším období v jedné z nejoblíbenějších evropských metropolí, která vás obzvláště okouzlí v předvánočním období. Ochutnejte pikantní jídla, tokajské víno a užijte si léčivé účinky místních termálních pramenů.

Program zájezdu

1. den - Prohlídka města

Z ČR budeme odjíždět v pozdních nočních/brzkých ranních hodinách podle vašeho nástupního místa (vše se zavčas dozvíte v pokynech).

S rozbřeskem dojedeme do Budapešti, následuje prohlídka města, kdy uvidíte Budinský hrad, Rybářskou baštu s vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most a budovu parlamentu. Po západu slunce je samozřejmostí návštěva adventních trhů a nádherně osvětlené Budapešti. Večer ubytování v hotelu poblíž centra města. 

2. den - Prohlídka města a relaxace v termálních lázních

Po snídani vyrazíme na prohlídku města s průvodcem a budeme pokračovat v poznávání vánoční atmosféry Budapešti. Během dopoledne navštívíte náměstí Hrdinů, Městský park Városliget. Poté návštěva termálních lázní SZECHENYI (nejteplejší termální prameny v Budapešti s nádhernou architekturou). Prameny jsou bohaté na minerály, a proto účinné při léčbě pohybového ústrojí a kožních problémů. Pokud nebudete chtít navštívit termální lázně je možné navštívit ZOO a parky. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat ve večerních hodinách. Příjezd se bude opět lišit podle vašich nástupních míst.

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu***
1x snídaně
doprava autobusem
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč.parkovného (5 € / os. / noc)
Vstupy do objektů
Vstup do termálů Szechenyi – cca. 470 kč (kabina), cca. 425 kč (šatna)
MHD
Doporučená částka na vstupy do lázní a objektů: 8500 HUF (je nutné mít sebou forinty, v lázních lze platit pouze forinty nebo kartou)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...