Adventní Budapešť s návštěvou termálů 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Prohlídka města a adventní trhy

Z ČR budeme odjíždět v pozdních nočních/brzkých ranních hodinách podle vašeho nástupního místa (vše se zavčas dozvíte v pokynech).

S rozbřeskem dojedeme do Budapešti, následuje prohlídka města, kdy uvidíte Budinský hrad, Rybářskou baštu s vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most a budovu parlamentu. Po západu slunce je samozřejmostí návštěva adventních trhů a nádherně osvětlené Budapešti. Večer ubytování v hotelu poblíž centra města. 

2. den - Prohlídka města a relaxace v termálních lázních

Po snídani vyrazíme na prohlídku města s průvodcem a budeme pokračovat v poznávání vánoční atmosféry Budapešti. Během dopoledne navštívíte náměstí Hrdinů, Městský park Városliget. Poté návštěva termálních lázní SZECHENYI (nejteplejší termální prameny v Budapešti s nádhernou architekturou). Prameny jsou bohaté na minerály, a proto účinné při léčbě pohybového ústrojí a kožních problémů. Pokud nebudete chtít navštívit termální lázně je možné navštívit ZOO a parky. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat ve večerních hodinách. Příjezd se bude opět lišit podle vašich nástupních míst.

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně, doprava autobusem služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa (2 € / os. / noc), vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...