Poznejte krásy Pobaltí a Petrohradu během jednoho týdne 

Zvolte si termín:

LAST MINUTE

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
9 859 Kč
7 887 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
7 499 Kč
5 999 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
7 499 Kč
5 999 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

Čistá příroda, historie a bohaté tradice – i tak by se daly popsat státy Pobaltí, které nebyly poznamenány masivním cestovním ruchem. Vychutnejte si klid těchto neobjevených krajin a zažijte kus historie v městě Petrohrad, které je jednou z nejkrásnějších perel Ruska.

Náš tip: pokud se rozhodnete pro červencový termín, budete v Petrohradu svědky výjimečného přírodního úkazu, tzv. bílé noci. V období května, června a července zde slunce zapadá až po půlnoci, a to jen na několik málo hodin. Den tak trvá v podstatě nekonečně, jen na pár hodin zavládne mírné šero a na obloze se objeví škála pestrých barev. Petrohrad, kterému se také říká Benátky severu, tak vynikne mnohem lépe, než ve dne. Budete svědky zvedání petrohradských mostů přes řeku Něvu, která v době od půl druhé téměř do pěti hodin ráno, patří lodím. Tato neuvěřitelná podívaná patří mezi největší turistická lákadla v této oblasti.

Termíny a ceny:

16. 07. - 22. 07. 2018: 7.499 Kč - 33% LAST MINUTE sleva = 4.999 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)
13. 08. - 19. 08. 2018: 7.499 Kč - 13% sleva = 6.499 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)
25. 09. - 01. 10. 2018: 7.499 Kč - 13% sleva = 6.499 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)
08. 10. - 14. 10. 2018: 7.499 Kč - 13% sleva = 6.499 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z České republiky, noční přejezd přes Polsko.

2. den - Hora Křížů a prohlídka Rigy

Během dne nás čeká zastávka v Litvě, kde objevíme krásu tajemné Hory křížů, která je jedním z významných míst litevské historie. Na tomto uměle vybudovaném pahorku se nachází více, než tisíc křížů, které silně ovlivňují atmosféru celého místa. Poté se přesuneme do Rigy, hlavního města Lotyšska, kde nás čeká pestrý program. Architektura historické části města byla silně ovlivněna vlivem německé hanzy. Tato část Rigy je zapsána na seznamu UNESCO. Ve staré části města se taktéž nachází monumentální katedrála Rižský dóm, která je v dnešní době největším kostelem v Pobaltí. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování. 

3. den - Tallin a přejezd do Petrohradu

Dnešní den zahájíme prohlídkou města Tallinn, které je hlavním městem Estonska. Mezi nejzajímavější části města patří tzv. Staré Město. Domy v této městské části byly postaveny v období mezi 13. - 17. stoletím a do dnešního dne se dochovaly v téměř nezměněné podobě. Poté nás čeká přejezd do města Petrohrad. Ve večerních hodinách příjezd na ubytování.

4. den - 1. den v Petrohradu

Po snídani se vydáme objevovat na památky bohaté město Petrohrad. Mezi lety 1712-1917 bylo toto město hlavním sídlem Ruského impéria. V dnešní době je mnoho jeho památek zapsáno na seznamu UNESCO. Mezi nejvýznamnější pamětihodnosti města patří například Katedrála sv. Izáka, která je druhou největší katedrálou na světě, Zimní palác, který byl postaven v barokním stylu a který Kateřina II. Veliká přetvořila na galerii Ermitáž, Petropavlovská pevnost s Katedrálou Petra a Pavla, Triumfální oblouk, který byl vystaven po porážce Napoleona nebo Křižník Aurora. Ve večerních hodinách příchod na ubytování.
 

5. den - 2. den v Petrohradu a přejezd do Vilniusu

Po snídani odjezd z ubytování. Dnes zvládneme ještě malou procházku po Petrohradu a během dne zamíříme do litevského hlavního města Vilnius – ubytování.

6. den - Vilnius a odjezd zpět do ČR

Dnes nás čeká prohlídka města Vilnius, jehož klenotem je historické centrum města, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Mezi další pamětihodnosti tohoto města patří například Katedrální náměstí s katedrálou a zvonicí, Gediminasův hrad, který shlíží na město nebo kostel sv. Anny, který je považován za jeden z nejkrásnějších kostelů ve městě. V odpoledních hodinách se vydáme zpět na cestu do České republiky.

7. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do České republiky.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
4x ubytování v hotelu***
4x snídaně
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Cestovní pojištění
Poplatek za vízum - 2499 Kč
Pobytová taxa - 3 € / os. / noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...