Perly Toskánska (Florencie a Pisa), Napoleonova Elba s koupáním v moři 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
221,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
175,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
175,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na Napoleonovu Elbu, kde se je výtečné koupání. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Florencie - kolébka renesance

V ranních hodinách příjezd do Sesto Fiorentino, odtud vlakem do Florencie. Po příjezdu do centra následuje prohlídka s průvodcem. Během ní budete mít možnost shlédnout náměstí S. Lorenzo se stejnojmennou bazilikou, katedrálu S. Maria del Fiore, náměstí Signoria s otevřenou galerií soch, radnici Palazzo Vecchio, klášterní komplex S. Croce, most Ponte Vecchio. Odpoledne, v době osobního volna, můžete vstoupit do interiérů výše uvedených kostelů (za poplatek), zajít si na Piazzale Michelangelo s vyhlídkou, popř. navštívit některou z proslulých zdejších galerií (Uffizi, Academia, Pitti). Odjezd na ubytování ve večerních hodinách.

3. den - Ostrov Elba s koupáním

Po snídani vás čeká celodenní výlet na Napoleonův ostrov Elba: prohlídka městeček Capoliveri a Porto Azzurro s možností nákupu suvenýrů, pak hl. města ostrova Portoferraio, zde koupání, občerstvení, pro zájemce návštěva Napoleonovy residence Villa dei Mulini. Ve večerních hodinách se vrátíme lodí na pevninu, odkud budeme z přístavu pokračovat zpět na ubytování.

4. den - Pisa a koupání u moře

Po snídani odjezd na jednu z pláží Ligurské riviéry u města Rosignano Solvay nebo Viareggio, koupání a volný program. Večer navštívíme v Pise Piazza dei Miracoli („náměstí divů“) se šikmou věží, dómem a baptisteriem. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena obsahuje

2x ubytování v hotelu***, 2x kontinentální snídaně, doprava autobusem, služby průvodce, poplatek za vjezd do Pisy - 10 €, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkovného - 5 € /os./noc (celkem: 10€)
Vlak do Florencie - 5 €

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...