Perly Toskánska (Florencie a Pisa), Napoleonova Elba s koupáním v moři 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
215,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
169,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
169,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na Napoleonovu Elbu, kde se je výtečné koupání. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Florencie - kolébka renesance

V ranních hodinách příjezd do Florencie - cesta vlakem do centra. Po příjezdu do centra následuje prohlídka města s průvodcem. Během prohlídky budete mít možnost shlédnout: Piazzelo Michelangelo (vyhlídka na město), toskánský kostel San Miniato al Monte, S. Croce, Casa di Dante, Katedrála S.Maria del Fiore + kampanila (zvonice), Piazza della Signoria, most Ponte Vecchio. Prostor bude i na vlastní program, odjezd z Florencie na ubytování ve večerních hodinách.

3. den - Ostrov Elba s koupáním

Po snídani vás čeká celodenní výlet na Napoleonův ostrov Elba, prohlídka oblasti městečka Portoferraio, návštěva Napoleonovy residence Villa dei Molini, odpoledne návštěva městečka Porto Azzurro a Capoliveri, možnost nákupu suvenýrů. Ve večerních hodinách se vrátíme lodí na pevninu, odkud budeme z přístavu pokračovat zpět na ubytování.

4. den - Pisa a koupání u moře

Po snídani odjezd do Pisy. Navštívíme slavnou šikmou věž v Pise, Duomo a Battistero, Piazza dei Miracoli and Camposanto Monumentale. Poté přejezd na jednu z nejkrásnějších pláží Ligurské riviéry u města Rosignano Solvay, koupání a volný program. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena obsahuje

2x ubytování v hotelu***, 2x kontinentální snídaně, doprava autobusem, služby průvodce, poplatek za vjezd do Pisy - 10 €, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. / noc (celkem: 6€), vlak do Florencie - 5 €

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...