Perly Toskánska (Florencie a Pisa), Napoleonova Elba s koupáním v moři 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
5 679 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
4 499 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
4 499 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíte zapomenout ani na Napoleonovu Elbu, kde zažijete jedinečné relaxační koupání. V neposlední řadě vás Itálie láká na svou výtečnou kuchyni plnou kulinářských specialit. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Kolébka renesance Florencie

V ranních hodinách příjezd do Sesto Fiorentino, odkud přejedete vlakem do Florencie. Po příjezdu do centra následuje prohlídka s průvodcem. Během ní budete mít možnost shlédnout náměstí S. Lorenzo se stejnojmennou bazilikou, katedrálu S. Maria del Fiore, náměstí Signoria s otevřenou galerií soch, radnici Palazzo Vecchio, klášterní komplex S. Croce, most Ponte Vecchio. Odpoledne, v době osobního volna, můžete vstoupit do interiérů výše uvedených kostelů (za poplatek), zajít si na Piazzale Michelangelo s vyhlídkou, popř. navštívit některou z proslulých zdejších galerií (Uffizi, Academia, Pitti). Odjezd na hotel ve večerních hodinách.

3. den - Ostrov Elba s koupáním

Po snídani vás čeká celodenní výlet na Napoleonův ostrov Elba. Prohlédnete si městečka Capoliveri a Porto Azzurro , kde budete mít možnost nákupu suvenýrů. Dále se přesunete do hlavního města ostrova Portoferraio, kde budete mít prostor na koupání, občerstvení případně pro návštěvu Napoleonovy residence Villa dei Mulini. Ve večerních hodinách se vrátíte lodí na pevninu, odkud budete z přístavu pokračovat zpět na hotel.

4. den - Pisa a koupání u moře

Po snídani navštívíte v Pise Piazza dei Miracoli („náměstí divů“) se Šikmou věží, dómem a baptisteriem. Poté se přesunete na jednu z pláží Ligurské riviéry u města Rosignano Solvay nebo Viareggio. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena obsahuje

2x ubytování v hotelu***
2x kontinentální snídaně
Doprava autobusem
Služby průvodce
Poplatek za vjezd do Pisy - 10 €
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkovného - 5 € /os./noc (celkem: 10€)
Vlak do Florencie - 5 €

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...